צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

תיקון פנצ'ר עד הבית

נתקעתם באמצע הדרך עם פנצ'ר בצמיג? זקוקים לשירות החלפת גלגל? הזמינו כעת שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית במחיר מעולה. ניתן גם לקבל סיוע לתיקון פנצ'ר או החלפת הגלגל בדרכים.

תיקון פנצ'ר בבית הלקוח

אין ספק שלגלות לפתע פנצ'ר בגלגל, זו תחושה מתסכלת. לעיתים אנו בדרך לעבודה או לפגישה חשובה ובמקרים אחרים צריכים לצאת מהבית לסידורים, קניות או כל עיסוק אחר ומגלים שבאחד מהגלגלים ירד האוויר. לא רבים יודעים אך כיום ישנו פתרון לבעיה זו, אשר יכול לעזור גם לאלו מכם שאינם יודעים לטפל בפנצ'ר בעצמם. הפתרון הוא שירות של תיקון פנצ'ר עד הבית, אשר יכול לחסוך לכם זמן יקר וגם חוסך מכם את הצורך להזמין שירותי גרר. וכן, תוכלו להמשיך ביומכם לנסוע במונית ולחזור כאשר הרכב שלכם תקין לאחר שהגיע כבר שירות של תיקון פנצ'ר בבית הלקוח.

 

תיקון פנצ

מחיר לתיקון פנצ'ר עד הבית

כמה יעלה להזמין שירות של תיקון פנצ'ר עד הבית? במידה ותצטרכו להחליף את הגלגל עם הפנצ'ר בגלגל רזרבי אשר נמצא אצלכם בתא המטען, עלות לתיקון פנצ'ר עד הבית תעלה בין  200 - 300 ש''ח בממוצע. במידה ואין ברשותכם צמיג חליפי, מי שמספק לכם את שירותי הדרך יצטרך להביא עימו צמיג מתאים וכאן המחיר עשוי להתייקר, מאחר וצריך להוסיף את עלות הצמיג מחיר של גלגל חדש נע בין 300 ש"ח ל-800 ש"ח, תלוי באיכות הצמיג.

 

מחיר ממוצע לתיקון פנצ'ר עד הבית

מחיר ממוצע לתיקון פנצ'ר עד הבית: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שירות תיקון פנצ'ר עד הבית - כך זה עובד:

אז נתקעתם עם הרכב בבית או בזמן הנסיעה וכעת אתם מחכים לסיוע. כיצד עובד השירות של תיקון פנצ'ר בבית הלקוח ותוך כמה זמן תקבלו מענה? לרוב גורם מטעם המוסך הנייד יוכל להגיע אליכם תוך 30 עד 45 דקות מהרגע שבו התקבלה הפנייה ולכן חשוב לבדוק שבעל המקצוע נמצא בקרבתכם.

 

כאשר בעל המקצוע יגיע, הוא ינסה תחילה לתקן את הפנצ'ר בעזרת ציוד מתאים אך יהיה מדובר על קרע גדול או עמוק, יהיה צורך בהחלפת הגלגל. בחלק גדול מהמקרים, תתבקשו לשלוח תמונה או וידאו קצר אשר מראה את הפנצ'ר ואת סוג הצמיג וזאת על מנת שבעל המקצוע יגיע מוכן ככל שאפשר ויטפל בתקלה באופן מהיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

תיקון פנצ'ר בדרך בכל אזורי הארץ

אפשר להזמין את השירות של תיקון פנצ'ר בדרך, בכל מקום שבו נתקעתם וזה כולל גם חניונים, דרכי עפר וכדומה. במידה ותצטרכו להזמין את בעל המקצוע לאזורים אלו, אשר אינם נחשבים למקרה קלאסי של רכב אשר תקוע בשולי הכביש, המחיר עשוי להתייקר מעט בשל המורכבות.

להלן טבלה אשר מציגה במסודר את המצבים שבהם השירות מתייקר:

 

מקרים בהם המחיר מתייקר מדוע המחיר מתייקר?

 

הזמנת השירות לרכב שנתקע בשטח

 

לא כל רכב יכול להגיע וצריך רכב 4X4 שמתאים.

 

תיקון פנצ'ר עד הבית בשעות הלילה

 

התעריף גבוה יותר כאשר מזמינים שירות בשעות הלילה.

 

הזמנת השירות לרכב שנמצא בחניון

 

ייתכן שבעל המקצוע יצטרך לשלם על הכניסה לחניון.

 

כאשר נדרש להחליף מספר גלגלים

 

עליתם על דוקרנים בחניון? צריכים להחליף מספר גלגלים? המחיר יתייקר בשל זמן התיקון.

מחפשים שירותי תיקון פנצ'ר נייד? השוו מחירים

למרות שמדובר בשירות בשעת חירום, עדיין כדאי לבצע סקר שוק קצר ומהיר, אשר לוקח מספר דקות בלבד. איך עושים זאת? לפני שמזמינים בעל מקצוע לתיקון פנצ'ר עד הבית, בודקים בעזרתו מספר הצעות מחיר שונות ורק לאחר מכן מקבלים החלטה חכמה, אשר מתבססת גם על המחיר אך גם על זמן ההגעה המשוער, אדיבותו של בעל המקצוע וכדומה. תיקון פנצ'ר נייד הוא שירות נפוץ ויש מספר רב של חברות אשר ישמחו לסייע לכם, בכל מקום בו נתקעתם.

למה להסתבך לבד? הזמינו תיקון פנצ'ר נייד

אומנם אפשר לתקן את הפנצ'ר באופן עצמאי באמצעות חומרים מסוימים ואפילו ישנן ערכות שלמות אשר מיועדות לתיקון הפנצ'ר ומכילות בין היתר דבק, מתאים מיוחד לניפוח הגלגלים, מקדח להרחבת החור ועוד. אם אתם רוצים לחסוך זמן ומעדיפים לא להסתבך בפעולות התיקון או ההחלפה, תוכלו להשאיר זאת לידי המומחים ולאתר דרכנו שירותי תיקון פנצ'ר נייד. 

 

תיקון פנצ

תיקון פנצ'ר בדרכים - שאלות נפוצות:

רגע לפני סיום, ריכזנו מספר שאלות נפוצות של גולשי אתר גרר פלוס בנוגע להזמנת שירותי תיקון פנצ'ר בדרכים:

האם אתם יכולים לסייע גם בתיקון פנצ'ר לאופנוע?

בהחלט. תוכלו להזמין דרך האתר שלנו בעל מקצוע לתיקון פנצ'ר לאופנוע עד הבית.


אין לי גלגל חליפי ברכב, מה עליי לעשות?

בעת הזמנת שירות החלפת גלגל בדרכים, מומלץ לצלם את הגלגל של הרכב ולציין את דגם הרכב, כך בעל המקצוע יוכל להביא עימו צמיג חליפי מתאים.


האם שירות החלפת גלגל על ידי מוסך נייד יקרה יותר מהחלפת הגלגל במוסך?

לעיתים המחיר של החלפת גלגל עד הבית עשוי להיות יקר יותר בשל הנסיעה של בעל המקצוע עד אליכם. יחד עם זאת, לא מדובר בפערים גדולים במחיר ולרוב ההפרש ינוע בין 50 ל-150 ש"ח בהשוואה לתיקון במוסך או בפנצריה.


תוך כמה זמן יגיע אליי בעל המקצוע?

לרוב תוכלו לקבל שירות של תיקון פנצ'ר עד הבית תוך 30 עד 40 דקות אך תלוי במועד הזמנת השירות וזמינות בעלי המקצוע.