צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

שאיבת דלק שגוי

איך יודעים אם יש לכם דלק שגוי? כמובן אם נזכרתם אז מעולה, אבל מה קורה במקרה שלא? מה צריך לעשות, מה צפוי להיות הנזק ומה המחיר של שירות שאיבת דלק שגוי?

חושדים שיש לכם דלק שגוי? פעלו כך

אם אתם חושדים שיש לכם דלק שגוי במיכל ואתם במהלך נסיעה דבר ראשון הזיזו את הרכב הצידה למקום בטוח ותכבו אותו. עכשיו יש שתי אפשרויות שתוכלו לבחור. תוכלו לגרור את כלי הרכב שלכם למוסך או להזמין שירותי של מוסך נייד שיעשה בשבילכם שאיבת דלק שגוי וימלא לכם דלק מחדש.

 

חשוב לא לנסוע עם הרכב למוסך בעצמכם (במידה ותצליחו להניע את הרכב בכלל) מפני שכל דקת נסיעה יכולה לגרום לנזק יותר גדול של הרכב או למצב שבו הרכב פשוט נכבה. במידה ואתם לא במהלך נסיעה כמובן אל תנסו להדליק את הרכב ופשוט הזמינו שירות של שאיבת דלק שגוי.

 

כדאי שתדעו שקיימת אפשרות נוספת שבה ביטוח הרכב שלכם כולל אפשרות של שאיבת דלק מרכב, אבל לא תמיד מומלץ לעשות זאת מפני שזה יעלה את פוליסת הביטוח שלכם.

 

מילוי דלק שגוי

איך יודעים שיש לכם דלק שגוי?

לפעמים תוכלו לדעת שיש לכם דלק שגוי במיכל פשוט לפי היזכרות של בסיטואציה, אבל במידה ואתם לא זוכרים תוכלו לשים לב שהרכב שלכם מתחיל לקרטע. אם לא מיהרתם לעצור ולכבות תוכלו לראות גם כמות עשן גבוהה שמגיעה מהאגזוז ובסוף פשוט כיבוי של הרכב באופן אוטומטי.

מחיר שאיבת דלק שגוי

כמו שאמרנו קודם יש 2 אפשרויות של שאיבת דלק שגוי, הראשונה היא על ידי הזמנת גרר ושליחת הרכב למוסך, והשנייה היא הזמנת מוסך נייד שיגיע אליכם. בנוסף יש את עלות הדלק שימלא המוסכניק הנייד שהיא בנוסף להזמנת השירות.

מחירון שאיבת דלק שגוי

שאיבת דלק שגוי באמצעות מוסך נייד

הגעה של המוסכניק הנייד ושאיבת הדלק.


400 - 600 ש"ח
מילוי מיכל דלק

המוסכניק הנייד ימלא לכם דלק כדי שתוכלו להגיע תחנת הדלק הקרובה.


100 ש"ח
גרירה של רכב פרטי עד 10 ק"מ

במידה ויש לכם מרחק יותר גדול או כלי רכב אחר תוכלו להסתכל על מחירון גרירה.


150 - 300 ש"ח
טיפול בשאיבת דלק שגוי במוסך

המחיר ישתנה בהתאם לסוג הנזק שנגרם לרכב, סוג הרכב, חלקי החילוף שאולי תצטרכו ועוד.


2,200 - 2,800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירו מוצג עבור שעות העבודה הרגילות (א' - ה' 9:00 - 18:00). במידה ותצטרכו להזמין שירותי דרך בשבת או שעות הלילה המחיר יעלה.

לקרוא למוסך נייד או לגרור את הרכב למוסך?

כמו שראיתם המחיר של הזמנת מוסך נייד לצורך שאיבת דלק שגוי נמוך בהרבה ממחיר הזמנת מוסך נייד. בנוסף לא תצטרכו לחכות לגרר ובמידה והמוסך הקרוב לא פתוח אז השאפשרות הזו בכל מקרה ירדה מהפרק.

 

חשוב לומר שמוסך יעשה גם בדיקה מקיפה של הרכב ויבדוק את הנזקים שאולי נגרמו לרכב עקב הנסיעה עם הדלק השגוי ויזמינו חלקי חילוף במידת הצורך.

איך תבוצע שאיבת דלק מרכב?

שאיבת דלק מרכב תבוצע באמצעות משאבה ניידת שיביא המוסכניק הנייד. הוא ישאב את כל המיכל עד הסוף ולאחר מכן ימלא לכם את הדלק, לרוב בסכום של 100 ש"ח כדי שתוכלו לנסוע לתחנת הדלק הקרובה אליכם. אם שמתם לב לטעות לפני שהתנעתם את הרכב המצב הרבה יותר. במקרה כזה אל תתניעו את הרכב, ורק תצטרכו להזיז אותו מהתחנה כדי שתוכל להתבצע השאיבה. הסיבה להזזת הרכב היא מפני ששאיבת דלק שגוי על יד תחנת דלק היא עבירה על החוק.

 

במידה וכן התחלתם לנסוע צריך להבין בערך כמה אחוז מהמיכל הוא שגוי. אם מדובר על מיכל מלא תצטרכו כן להזמין גרר שיגרור את כלי הרכב שלכם למוסך כי מוסכניק נייד לא יוכל לפתור לכם את הבעיה.

נזקים שיכולים להיגרם מדלק שגוי

הוספנו לכם טבלה שתעזור לכם להבין מה קורה אם שמים בנזין במקום סולר או הפוך והנזקים האפשריים

מה תדלקתם? מה יכול לקרות?
סולר במקום בנזין לא תוכלו להניע את הרכב
בנזין במקום סולר בעיות במערכת ההזרקה וההצתה של הרכב
בנזין במנוע דיזל עשן שחור והשבתה של מערכת ההזרקה וההצתה

שאלות נפוצות לגבי שאיבת דלק שגוי

אתם שואלים, אנחנו עונים. מה עוד חשוב לדעת על שאיבת דלק שגוי?

האם כדאי לבצע שאיבת דלק שגוי לבד?

בשביל לבצע שאיבת דלק שגוי תצטרכו מכונת שאיבה וחיבורים שמתאימים לסוג הרכב שלכם. בלי זה לא תוכלו לשאוב דלק (ולא אנחנו לא ממליצים לעשות את זה עם הפה שלכם).


תוך כמה זמן מגיע מוסך נייד לשאיבת דלק שגוי?

לרוב מרגע הזמנת שאיבת דלק שגוי תחכו בין 30 - 60 דקות.