צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

ליטוש פנסים עד הבית

צריכים ליטוש פנסים עד הבית? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע שיבצע את העבודה! בנוסף, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לליטוש פנסי רכב, להשוות ולחסוך!

ליטוש פנסים עד הבית

ליטוש פנסי רכב עד הבית, הינו שירות אשר נדרש לא רק עבור מטרות קוסמטיות של הרכב. מעבר למטרה האסתטית-קוסמטית של נראות הרכב, חשוב לדעת איך ללטש פנסי רכב כדי לעבור את הטסט השנתי. בין אם ידעתם או לא, פנסים עכורים לא עוברים טסט. 

 

 

לפני שנסביר איך מלטשים פסי רכב, ראשית נדגיש כי ליטוש פנסי רכב עד הבית הינו שירות נדרש עבור רוב המכוניות הישנות, ובמיוחד בישראל. האקלים הישראלי מאופיין בשמש מאוד חזקה במהלך הקיץ, מה שגורם לפנסים להפוך לעכורים ודהויים מאוד. בפועל, כאשר ה-"רפלקטור" של הפנס מתבלה ונהיה עכור, ההשתקפות של הפנסים הולכת ונעשית חלשה יותר. לפני שנבין איך ללטש פנסי רכב, הנה כמה דגשים שחשוב לעקוב אחריהם:

  1. שריטות: ישנם חומרים וציוד מיוחד עבור ליטוש פנסי רכב עד הבית, בעוד כי ציוד מסוים וכלים יכולים לפגוע ולשרוט את הפנסים (לעולם לא ללטש עם נייר זכוכית גס!).
     
  2. פח הרכב: מומלץ לעטוף ולמסגר את הפנסים באמצעות נייר עיתון, כדי לא לשרוט בתהליך את פח הרכב.

 

ליטוש פנסים עד הבית


>>>אולי יעניין אתכם גם החלפת מצבר עד הבית

למה חשוב ללטש פנסי רכב?

לפני שמזמינים שירות של ליטוש פנסי רכב עד הבית, חשוב להבין למה בכלל צריך ללטש את הפנסים. ובכן, פנסי המכונית שלכם הם כמו ה-"עיניים" שלכם על הכביש. חשוב להשאיר אותם שקופים ככל הניתן כדי שתוכלו לראות בבירור את הכביש, ומצד שני, להיראות בבירור על ידי נהגים אחרים.

 

בסופו של דבר, לשם שמירה על הבטיחות, חשוב לבצע ליטוש קבוע של פנסי הרכב כדי שיישארו נקיים. כמו כן, על הדרך מה שנקרא, חשוב גם לבדוק האם הפנסים סדוקים. כאשר הפנסים סדוקים, מים בדרך כלל מחלחלים פנימה ופוגמים בתקינות של הפנס.

 

החשיבות של ליטוש פנס רכב היתרונות בפעולה
בטיחות - ליטוש פנסי רכב מאפשר לכם להגביר את הבטיחות על הכביש. בטיחות מוגברת יכולה להציל חיים, לא פחות מכך.
נראות - פנסים מלוטשים נראים הרבה יותר טוב. מעבר ליתרון הקוסמטי, פנסים מלוטשים מעלים את הערך של הרכב.

 

>>>אולי יעניין אתכם גם זגגות רכב עד הבית

איך מלטשים פנסי רכב?

ראשית, תצטרכו לקנות את הציוד והכלים הנכונים על מנת ללטש פנסים של רכב. בעוד כי שימוש בנייר זכוכית אסור בתכלית האיסור, ההמלצה תהיה להשתמש בצמר גפן וכן בחומר פוליש מיוחד. אם אין לכם צמר גפן, תוכלו להשתמש במטלית רכה או אפילו בכמה סמרטוטים לניקוי.
 

שימו לב, אם אתם רוכשים נייר ליטוש ייעודי עבור ליטוש פנסים, חובה לרכוש נייר 0. נייר ליטוש בדרגה 0 לא ישרוט לכם את הפנסים, אלא יבצע עבודה של ליטוש בלבד. זאת, בהפוך מניירות זכוכית גסים אשר יותירו את חותמם על הפנסים בצורת שריטות ושפשופים.