צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

זגגות רכב עד הבית

באופן כללי, זגגי רכב בד"כ אחראיים על התקנה ותיקון חלונות רכבים, עבודות זכוכית הכרוכות בהחלפה ותיקון של שמשות רכב ועוד. זאת, בעוד כי חלק מהזגגים מתמחים גם בהחלפת מנגנוני נעילה, חלונות חשמל וכולי. הנה מה שחשוב לדעת על זגג רכב עד הבית - קראו כאן.

זגגות רכב עד הבית

זגגות רכב יכולה לכלול מלאכות שונות, כאשר זגגי רכבים לרוב יתמחו בכל מה שקשור לעבודות הזכוכית ברכבים למיניהם. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שגם בתחום הזה כמו בכל תחום, ישנן התמחויות שונות. בהקשר הזה של הדברים, הנה חלק מההתמחויות של זגג רכבים:

  • זגגות מחוסמת - זכוכית מחוסמת היא זכוכית משוריינת, כאשר זכוכיות אלו נפוצות ברכבי שרים וראש הממשלה אדון ביבי, רכבי אנשי עסקים, VIP ועוד. עבור זכוכית מהסוג הזה, צריך זגג רכב עד הבית שמתמחה בזכוכיות משוריינות.
     
  • מנגנונים חשמליים - בין אם מדובר על מנגנוני נעילה או חלונות חשמל, ישנם זגגים המספקים שירותי וזגגות רכב עד הבית בסוגיות אלו.

 

זגגות רכב עד הבית

מחירון זגגות רכב עד הבית

לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם מחירון זגגי רכבים עד הבית:

מחירון זגגות רכב עד הבית

תיקון חלון רכב

מחיר בעבור תיקון חלון רכב.


400 – 550 ₪
החלפת מנוע חלון חשמלי

מחיר בעבור החלפת מנוע לחלון חשמלי ברכב.


550 – 750 ₪
תיקון מנגנון חלון חשמלי

מחיר בעבור תיקון מנגנון של חלון חשמלי ברכב.


550 – 650 ₪
החלפת חלון ברכב

מחיר בעבור החלפת חלון ברכב.


550 – 650 ₪

הדפס מחירון

צריכים שירות זגגות רכב עד הבית? השוו וחסכו!

בפורטל גרר פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לזגגות רכב עד הבית, חילוץ רכבים או כל שירות דרך אחר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

כמה עולה זגג רכב עד בית הלקוח?

לגבי מחירי זגגות רכב עד בית הלקוח, יש לציין כי מחיר זגגות רכב עד הבית יכול לנוע בין מאות שקלים בודדים בד"כ. עם זאת, מקרים מסוימים עשויים להצריך מלאכה מורכבת יותר, כך שהמחירים יהיו בהתאם לסוג העבודה שיש לבצע ע"י זגג הרכב. 
באופן כללי, כדאי תמיד לערוך השוואת מחירים בין זגגי רכב כדי להוזיל עלויות.

 

השוואת מחירים לזגגות רכבים עד הבית יכולה לחסוך בין כ-10% - 25% על עלות העבודה, מה שיכול להתבטא בעשרות או במאות שקלים, אז אל תוותרו על האפשרות הזאת.

 

>>>אולי יעניין אתכם גם שירותי דרך נוספים

מה זגג רכב עד הבית צריך לדעת?

לא רק שצריכים זגגי רכב עד הבית לדעת דברים ברמה הטכנית, אלא שהם גם צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם הדרישות הפיזיות של העבודה. אחרי הכול, לעתים קרובות העבודה הזאת יכולה להיות כרוכה בעבודה עם כלים וחומרים כבדים. לכן, חשוב לבחור שירות זגגות רכב עד הבית בצורה חכמה.

 


כמו כן, יש לקחת בחשבון כי חלק מהזגגים גם עשויים לגלות מומחיות בכל מה שקשור לפחחות קלה של רכבים. לא פעם, שמשות רכב, כשהן מתנפצות, הן גורמות לנזקים נלווים במסגרת שלהן, כלומר בפח הרכב. לכן, חלק מהזגגים מחזיקים בציוד אשר נועד עבור יישור של פח-רכב.