צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

החלפת צמיגים עד הבית

רגע לפני שמזמינים החלפת צמיגים עד הבית, חשוב להבין מה עשוי להצביע על כך שהצמיגים כבר בלויים ומצריכים החלפה. הנה כל המידע לגבי החלפת צמיגים כל כמה זמן, תדירות החלפת צמיגים, מחירי צמיגי רכבים פרטיים וכל מה שבין לבין.

מתי צריך להחליף את הצמיגים?

כשמדובר בצמיגים של רכבים, הבעיה העיקרית בד"כ היא לדעת מתי הגיע הזמן להחליפם. לעתים קרובות, אנשים מחכים זמן רב מדי ובסופו של דבר הם מסיימים עם התפוצצות צמיג, מה שעלול להיות מאוד לא בטיחותי עד כדי סכנה להתהפכות עם הרכב. בהקשר הזה של הדברים, הנה כמה מהסימנים המצביעים על כך שאולי הגיע הזמן להחליף את צמיגי המכונית:

  • תוקף: על כל צמיד מוטבע תאריך הייצור שלו והשנה, כאשר ההמלצה היא להחליף צמיגים בכל כמה שנים (תלוי באופי הנהיגה).
     
  • שחיקה: שימו לב, בצמיגים יש תעלות, כאשר אלו צריכות להיות מספיק עמוקות עבור ניקוז המים. אם אתם עדים לכך שהתעלות נעשו פחות עמוקות, הגיע הזמן להחליף צמיד.
     
  • בליטות: צמיגים עם קרעים ובליטות הם צמיגים המצריכים החלפה מיידית.
     
  • היגוי: אם הרכב מושך לאחד מהצדדים, ייתכן שהצמיגים שחוקים או שמא אין מספיק אוויר בגלילים.

 

החלפת צמיג עד הבית

איך נבדוק האם הגיע הזמן להחליף צמיגים?

באופן כללי, הבדיקה היא ידנית, אבל אפשר גם להזמין אנשי מקצוע שיבדקו את בלאי הצמיגים. קחו בחשבון, אופי הנהיגה הוא פקטור אשר משליך ישירות על שחיקת הצמיגים, ככה שלעיתים, תדירות החלפת צמיגים יכולה לכלול החלפה אפילו בכל שנה.

אם אתם שואלים את עצמכם לגבי החלפת צמיגים כל כמה זמן, השלב הראשון הוא לבדוק את תאריך הייצור של הצמיגים. כמו כן, חשוב לעבור על הצמיג ויזואלית ולנסות לאתר בו סימני שחיקה וגם בלאי. לדוגמה, צמיגים מתקלפים הם צמיגים אשר מחייבים החלפה במהרה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

כמה עולה להחליף צמיגי רכב עד הבית?

מחירי צמיגי רכבים משתנים בהתאם לסוג הצמיג, כאשר המחיר הממוצע לצמיג חדש עומד על כמה מאות שקלים בודדים לכל צמיג. עם זאת, רכבי ספורט, רכבי שטח ורכבי יוקרה בד"כ מצריכים צמיגים יקרים או עמידים יותר מאשר רכבים אחרים.

 

צריך לקחת בחשבון את מידת הצמיגים, מידת החתך שלהם וכן את המותג, כל אלו הם פקטורים אשר ישליכו על מחיר החלפת צמיגים עד הבית או בפנצ'רייה. באופן כללי, הזמנת מוסכניק נייד תמיד תהיה אופציה יותר זולה מאשר האפשרות של הגעה לפנצ'רייה או למוסך.

 

מחיר החלפת צמיגים עד הבית בממועצ

מחיר החלפת צמיגים עד הבית בממועצ: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

גרר פלוס – החלפת צמיגי רכבים עד הבית

לסיכומו של דבר, החלפת צמיגים עד הבית היא האופציה הזולה ביותר, אבל חשוב לדעת שמגיע אליכם איש מקצוע שבאמת מבין עניין ויודע מה להמליץ לכם. במילים אחרות, חשוב להזמין איש מקצוע מהימן. אם אתם מחפשים מוסכניקים ניידים בעיר המגורים שלכם, בימינו מומלץ קודם כל לערוך השוואת מחירים בין כמה אנשי מקצוע. כדי לעשות זאת, צרו קשר כעת עם צוות אתר גרר פלוס, וקבלו הכוונה למוסכניקים ניידים אמינים בעיר מגורכם.