צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

החלפת סטרטר עד הבית

תוכלו לקרוא מהו מחיר החלפת סטרטר עד הבית, מהם הסימנים הנפוצים לתקלה ברכיב זה, נסביר מהו סטרטר משופץ, על היתרונות במוסך נייד שמבצע את העבודה הנ"ל וגם איך תוכלו להשיג מוסך המספק שירותי דרך באזורכם בצורה מהירה וחינמית דרך פורטל גרר פלוס.

מהו מחיר החלפת סטרטר עד הבית?

מחיר החלפת סטרטר עד הבית נע בין 600 - 1,600 ש"ח. הסיבה לפער במחיר כי הוא מכיל בתוכו הן התקנה של סטרטר 'משופץ', שמחירו נמוך יותר ונע בין 600 - 1,200 והן עבור סטרטר חדש, שמחירו גבוה יותר ונע בין 1,200 - 1,600 ש"ח. תוהים מהו סטרטר משופץ? המשיכו לפסקה הבאה.

 

מחיר ממוצע להחלפת סטרטר עד הבית

מחיר ממוצע להחלפת סטרטר עד הבית: 1100 ₪

טווח מחיר גבוה 1600 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

החלפת סטרטר לאחד חדש או משופץ?

סטרטר משופץ הוא למעשה אותו רכיב הסטרטר במכונית שלכם, אלא שהוא עובר שיפוץ, כך שהחלקים התקולים בו יוחלפו בחדשים. מדובר בפעולה זולה יותר בהשוואה למחיר החלפת סטרטר לאחד חדש.

 

קיימים מקרים בהם לא ניתן לשפץ את הסטרטר הנוכחי ואז המוסכניק הנייד עשוי להחליף את הרכיב התקול בסטרטר אחר ששופץ קודם לכן. לצוות פורטל גרר פלוס חשוב לציין שלא כל מוסך נייד מעניק שירותי שיפוץ לרכיב הסטרטר ועל כן, נמליץ שתבררו מולם עוד בשיחת הטלפון קודם לכן.

 

השיגו שירות החלפת סטרטר עד הבית דרך גרר פלוס

החלפת סטרטר עד הבית - רק דרך גרר פלוס

אין ספק שאין דבר מבאס יותר מלגלות שהרכב לא מניע, ידוע שגם שירותי גרר עשויים להתעכב לא מעט ולכן דעו שניתן להיעזר בשירותי דרך עד למיקומכם הנוכחי. פורטל גרר פלוס מאפשר לכם לפנות אלינו בטלפון המופיע מתחת ולקבל בחינם עד 3 מוסכים ניידים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי טיפול עוד בשיחת הטלפון ולחסוך בלא מעט תסכול, כסף וזמן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

מהם הסימנים הנפוצים לתקלה בסטרטר?

הסימן הנפוץ ביותר כשיש תקלה בסטרטר שלכם היא עצם העובדה שהכנסתם את המפתח לפתח הסוויץ' וסובבתם ולא נוצרה תגובה, או לחילופין, כאשר יש תגובה מהסטרטר אך האוטו לא מניע. כשיש תגובה מהסטרטר אך הרכב לא מניע, זה יעיד על סטרטר חלש או תקול. מתחת נציג כמה סימנים נוספים המעידים על בעיה בסטרטר:

  • אורות חזקים בלוח של השעונים
     

  • קולות תיקתוק ונקישות
     
  • קולות חריקה או החלקה 

היתרונות בהחלפת סטרטר עד הבית

היתרונות בהחלפת סטרטר עד הבית הן טיפול בזמן קצר משמעותית, מבלי שתצטרכו לחכות לגרר שיאסוף את הרכב שלכם למוסך, ששם תוכלו לקבל שירות מסודר (או שלא).

 

שירותי דרך שמבצעים החלפת סטרטר עד הבית, מסייעים לכם לחזור לסדר היום שלכם בזמן קצר, בלי סיבוכים ותוך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר כאילו התבצעה במוסך רגיל.