צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

החלפת מצבר עד הבית

האוטו לא מניע? יש בעיה במצבר? לא הרבה יודעים אך במצב זה ניתן להזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית. גלו איך זה עובד, כמה זה עולה ואיך יודעים שהבעיה היא אכן במצב. לאחר מכן תוכלו לחייג אלינו לצורך קבלת הצעת מחיר והזמנה מהירה של השירות.

הזמינו שירות מהיר להחלפת מצבר עד הבית

כאשר מדובר על החלפת מצבר, חשוב לקבל מענה מהיר ככל הניתן. דרך פורטל גרר פלוס, תוכלו להזמין בעל מקצוע מקצועי ובעל המלצות מעולות שישמח להגיע עד אליכם, לבדוק את המצבר ולהחליפו במידה והדבר נדרש. בעל המקצוע אשר מספק שירותי דרך כאלה ואחרים, יגיע עם מכשיר מיוחד לבדיקת המצבר ועם מצברים חליפיים ויטפל בבעיה באופן מהיר ומקצועי. נזכיר כי דרך האתר שלנו תוכלו להזמין גם שירותי גרר וגם להיעזר בשירות המבוקש של מוסך נייד.

 

החלפת מצבר עד הבית

כמה עולה החלפת מצבר לרכב?

מחיר החלפת מצבר לרכב הוא בין 400 ל-800 ש"ח וזאת בהנחה ומדובר על מצבר סטנדרטי. אם מדובר על מצבר סטרט אנד סטופ אשר מותקנים ברכבים בהם יש מערכת הגורמת לכיבוי המנוע בעת עצירה ברמזור או בפקק, המחיר מתייקר מעט ועשוי לעמוד על 1,200 ש"ח בממוצע.

 

מחיר החלפת מצבר עד הבית בממוצע

מחיר החלפת מצבר עד הבית בממוצע: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


 

החלפת מצבר עד הבית - מתי זה נדרש?

התשובה הפשוטה והמהירה לשאלה זו היא כמובן - כאשר הרכב שלנו לא מניע ויש בעיה במצבר. אך השאלה האמיתית היא מה גורם לסיטואציות בהם המצבר לא מניע והאם אפשר למנוע זאת. הנה הסיבות המרכזיות שבגינן תצטרכו להזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית:

  • המצבר התיישן: בדרך כלל מצבר מחזיק במצב טוב למשך תקופה של 4 שנים. לכן, אם המצבר שלכם ישן מאוד, ייתכן שהוא צבר בלאי והתיישן ונדרש להחליפו.
     
  • אורות הרכב נשארו דולקים: אם שכחתם לכבות את כפתור האורות ברכב, הדבר עלול להוביל לבעיות במצבר ולרוקן אותו, גם אם מדובר על מצבר חדש. מדוע זה קורה? כי האלטרנטור, הרכיב שאחראי על הטענת המצבר לא פועל כאשר הרכב כבוי ולכן המצבר, שמספק חשמל להדלקת אורות הרכב פשוט מתרוקן לאט לאט. קראו עוד על החלפת אלטרנטור עד הבית.
     
  • לא הנעתם את הרכב זמן רב: יכול להיות שחזרתם מחופשה ארוכה בחו"ל, ייתכן שהשתמשתם ברכב אחר בנסיעות האחרונות או שפשוט הרכב עמד בחנייה במשך זמן רב מבלי שאף אחד הניע אותו. במצב זה האלטרנטור לא פעל ולכן המצבר לא קיבל חשמל והתרוקן. לכן, כדאי להקפיד להניע את הרכב כל כמה ימים גם אם הוא לא בשימוש וזאת על מנת למנוע מקרים של החלפת מצבר.

החלפת מצבר לרכב עד הבית - כך זה עובד:

התהליך די פשוט, אתם מחייגים אל המוקד הטלפוני שלנו ואנחנו מאתרים בעבורכם בעל מקצוע שמספק את השירות. הוא מגיע עד אליכם, כאשר הוא מחזיק ברכב שלו מספר סוגים של מצברים וזאת על מנת לוודא שיוכל לספק לכם מענה עם מצבר מתאים בגודל ובעוצמה הנדרשת. בעל המקצוע יבדוק את המצבר, יבין אם הוא אכן תקול או ישן ובמידה ובאמת נדרש להחליפו הוא ינתק את החיבורים שלו ויחבר את המצבר החדש במקומו.

 

החלפת מצבר לרכב עד הבית

דגשים וטיפים בנושא החלפת מצברים

ראשית, כדאי לזכור כי לעיתים ניתן לתקן את המצבר הקיים ולכן חשוב לבקש מבעל המקצוע לבדוק היטב את המצבר. ייתכן שהמצבר תקין ובסך הכל מדובר על מגע רופף וישנה האפשרות שהבעיה נובעת מסיבות אחרות והאוטו לא מניע כי מישהו לא הכניס את הקוד הנכון לקודן, פיוז שנשרף וכדומה. בנוסף, אם החליפו לכם מצבר, הקפידו לבדוק את תאריך הייצור שמוטבע על גבי המצבר החדש, וודאו שהוא אכן יוצר בחודשים האחרונים ושלא מדובר במצבר מלפני שנתיים או שלוש.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

שאלות נפוצות על החלפת מצברים

הנה מספר שאלות שחזרו על עצמן לא מעט בהקשר של החלפת מצברים:

איך יודעים אם המצבר פג תוקף?

על כל מצבר מוטבע תאריך הייצור שלו. בדקו מה התאריך ובמידה ועברה תקופה של כ-3 עד 4 שנים מיום הייצור, ייתכן והבעיה היא שהמצבר שלכם התיישן ונדרש להחליפו.


איזה חברה מייצרת מצברים טובים ואיכותיים?

החברות המובילות בתחום הן שנפ, חברת ורטה וחברת וולטה. כל שלושת החברות הללו מספקות מצברים  מצוינים. חשוב להתאים את סוג המצבר לסוג הרכב לפני ההזמנה.


כמה זמן לוקח לבצע החלפת מצבר באוטו?

ההחלפה מתבצעת תוך 10 דקות במקסימום זאת בהנחה ומי שמבצע את ההחלפה מיומן בפעולה.


איך נדע שמדובר בבעיה במצבר?

אם כל מערכות החשמל ברכב לא פועלות, הבעיה היא במצבר. לכן בדקו גם את הרדיו וגם את האורות ולוח המכונים ואם אף אחד מהם לא פועל, נדרש לבדוק את המצבר.


כמה עולה החלפת מצבר לקטנוע עד הבית?

המחיר הממוצע עומד על 350 ש"ח, תלוי אם מדובר על מצבר 7, 9 או 12 אמפר.