צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

החלפת גלגל עד הבית

כאן תוכלו לקרוא מה זה בעצם אומר החלפת גלגל עד הבית? באילו מקרים תזדקקו לשירות זה? ומה המחיר שאתם צפויים לשלם? והכי חשוב כיצד תוכלו להשוות בין שירותי החירום הטובים ביותר ולחסוך בכסף. המשיכו לקרוא וגלו.

השוואה בין שירותי החלפת גלגל עד הבית 

נתקעתם באמצע הכביש או באתם להתניע את הרכב בחניה וגיליתם שיש לכם פנצ'ר אך אין לכם את הציוד או המידע הדרוש על מנת לבצע זאת? דרך טלפון קצר לגרר פלוס תוכלו לקבל עד שלוש חברות של שירותי חירום בכביש שיוכלו לסייע לכם להחליף גלגל עד למיקום המדוייק שלכם.

 

החלפת גלגל עד הבית

מה מחיר השירות להחלפת גלגל עד הבית?

מחיר החלפת גלגל עד הבית ע"י מוסך נייד נע בין 150 - 250 ש"ח לשירות עצמו בלבד. יש לקחת בחשבון כי למחיר זה מתווספת עלות הגלגל החדש/משומש שמחליף את הגלגל התקול.

 

מחיר ממוצע עבור השירות בלבד

מחיר ממוצע עבור השירות בלבד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

באילו מקרים יש צורך בהחלפת גלגל עד הבית?

הנה כמה מקרים המצריכים החלפת גלגל עד הבית:

 • חוסר ידע - כאשר לנהג אין את הידע הדרוש על מנת להחליף את הגלגל התקול בדרך.
   
 • חוסר בציוד - כאשר צריך לתקן פנצ'ר אך אין לנהג את הציוד המתאים או גלגל תקין חלופי.
   
 • קושי להתמודד - כאשר נהג המכונית תקוע בסיטואציה מלחיצה לדוגמה באמצע כביש והוא אינו מסוגל להתמודד עם הליך החלפת הגלגל בעצמו.
   
 • תנאי שטח בעייתיים - כאשר נהג נתקע עם רכבו באיזור אשר לא מאפשר החלפת גלגל באופן בטיחותי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

למי פונים כדי להחליף גלגל עד הבית?

כאשר מעוניינים להחליף גלגל עד הבית ניתן ליצור קשר עם שירותי דרך ניידים שהתפקיד שלהם להעניק סיוע לנהגים שנתקעו עם גלגל תקול באמצע כביש או כאשר הרכב מצריך בדיקת צמיגים כאשר הוא חונה לדוגמה. דרך פורטל גרר פלוס תוכלו לקבל עד שלושה חברות של שירותי חירום מה שיאפשר לכם לחסוך בכסף רב.

הליך החלפת גלגל עד הבית 

הליך החלפת גלגל עד הבית מתבצע בכמה שלבים עליהם נפרט מיד:

 1. תיעוד באמצעות תמונה - עליכם לצלם תמונה של הגלגל התקול עבור חברת שירות החלפת גלגל עד הבית.
   
 2.  דיווח על המקרה ותיאום ציפיות - עליכם ליצור קשר עם שירותי דרך המספקים את השירות ולשלוח להם את התמונה של הגלגל התקול. במידה ומדובר בגלגל עם פנצ'ר שיטחי ייאמר לכם שמספיק תיקון של הגלגל בלבד אך אם מדובר בקרע עמוק בגלגל או שמדובר בגלגל שחוק יהיה צורך בהחלפת כל הגלגל ואז ישאלו אם קיים לכם גלגל רזרבי תקין חלופי או שיש צורך להצטייד בגלגל תקין מטעמם.
   
 3.  הגעה וטיפול במקרה - שירותי דרך עבור החלפת גלגל עד הבית מצויים בפריסה ארצית ולכן ברוב המקרים ייקח להם עד חצי שעה להגיע לתקן את התקלה. במידה ומדובר בפנצ'ר שיטחי על בעל המקצוע לפרק את הגלגל התקול, לתקן את הקרע ולמלא את הגלגל המתוקן באוויר ובמידה והתיקון צלח - בעל המקצוע ירכיב חזרה את הגלגל. במידה ומדובר בקרע עמוק בגלגל או במידה ומדובר בגלגל שחוק, בעל המקצוע יפרק את חיבור הגלגל מהמכונית ויחליף אותו בגלגל רזרבי תקין מטעמו/ מטעמו של הלקוח. והמשימה הושלמה.

החלפת גלגל עד הבית במסגרת הביטוח

טרם אתם נתקעים עם גלגל תקול באמצע הכביש ויוצרים קשר עם שירותי דרך מסוג החלפת גלגל עד הבית חשוב שתבדקו עם חברת ביטוח הרכב שלכם האם היא מכסה שירות מסוג זה. הנה כמה יתרונות וחסרונות במידה וקיימת אופציה להזמין שירותי דרך להחלפת גלגל:

 • מבחינת מחיר - דעו כי מדובר בשירות לא יקר שבגינו תשלמו תוספת של כמה שקלים. החיסרון הוא שבמידה ותבחרו לכלול שירות החלפת גלגל עד הבית תיאלצו לשלם מדי חודש גם אם לא השתמשתם בו.
   
 • מבחינת זמינות - מדובר בשירות שזמין 24/7 כולל סופ"ש וחגים (למעט יום כיפור) החיסרון הוא שתיאלצו להתחייב לחברת שירותי דרך אחת מבלי יכולת לגוון בין מציעי השירות.