צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

שירותי דרך

איזה שירותים נכללים תחת שירותי דרך? מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותם? וכמה הם צפויים לעלות לכם? גלו את כל המידע החשוב בנושא ולאחר מכן חייגו אלינו והזמינו שירות מקצועי במחירים נוחים.

מזמינים שירותי דרך לרכב בגרר פלוס!

מחפשים שירותי דרך לרכב אשר מגיעים במהירות? צריכים שירותי דרך וגרירה? שירות חילוץ? כלל הפתרונות כולל החלפת פנצ'ר, מצבר ואפילו מוסך נייד עד אליכם! את כלל השירותים הנ"ל תוכלו למצוא כאן בגרר פלוס! אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים או חייגו ונציג יסייע לכם במהרה.
 

שירות דרך לרכב

איזה שירותי דרך לרכב ניתן להזמין?

המושג "שירותי דרך" הוא מושג כללי אשר מאגד מספר פעולות שונות. אלו הן הפעולות המרכזיות שנכנסות תחת הגדרה זו:

 • החלפת גלגל: פנצ'ר בגלגל? זקוקים לתיקון או החלפה של הצמיג? תוכלו להזמין שירותי דרך ותיקון תקרים ובתוך זמן קצר תגיע ניידת אשר בה נמצא כל הציוד הנדרש בשביל לתקן או להחליף את הצמיג.
   
 • החלפת מצבר עד הבית: ייתכן והמצבר שלכם ישן וסיים את חייו וקיימת גם האפשרות שפשוט שכחתם את אורות הרכב דולקים והמצבר התרוקן. במצב זה לא תוכלו להניע את הרכב ונדרש להזמין שירותי דרך אשר יגיעו עם מצבר חלופי.
   
 • שאיבת דלק שגוי: תדלקתם סולר במקום בנזין? הוספתם בנזין במנוע דיזל? אל תדאגו אתם ממש לא לבד ונהגים רבים מבצעים טעויות במילוי הדלק. תקלות אלו עשויות לגרום לבעיות במערכת ההזרקה של הרכב ויכולים גם להשבית אותה לגמרי ובמקרים אחרים יגרמו לכך שלא נוכל להניע את הרכב. אז מה עושים במצבים אלו? מזמינים שירות של שאיבת דלק שגוי אשר באמצעות משאבה מיוחדת.
   
 • פריצת רכבים: שירות זה מתבצע גם על ידי פורצי רכבים ולעיתים גם על ידי מנעולני רכב. אם שכחתם את המפתח בתוך הרכב או שאתם פשוט לא מצליחים לפתוח אותו באמצעות השלט, עומדת לפניכם האפשרות להזמין שירות חיצוני בשעת חירום.
   
 • החלפת בלמים: מדובר בטיפול מורכב יחסית והאמת היא שעדיף לבצע אותו במוסך מאחר ובמוסך ניתן להרים את הרכב על גבי LIFT ואפשר להחליף את הבלמים בקלות ובמהירות. אם בכל זאת מצאתם את עצמכם במצוקה ואתם חווים תקלה או בעיה בבלמים, כדאי להפסיק לנסוע באופן מיידי ולבחור באחת מהאופציות: הזמנת גרר שיגיע עד אליכם ויגרור את הרכב אל המוסך או הזמנת השירות של מוסך נייד, שיבצע את התיקון או ההחלפה של הבלמים בנקודה שבה הרכב נמצא כעת.
   
 • העברת טסט לרכב: אין לכם כוח לבזבז יום עבודה ולהתעסק בהעברת טסט לרכב? יש שירות חיצוני אשר מאפשר לכם להזמין אדם אחר שיעשה זאת בשבילכם ובכך לחסוך זמן רב וגם לא מעט עצבים על הדרך. צרו איתנו קשר ונסייע לכם גם בנושא זה.
   
 • תיקון מחשב הרכב: מתייחס למקרים בהם יש בעיה בכריות האוויר של הרכב, המנוע עצמו ואפילו הגיר או מערכת מיזוג האוויר של הרכב. חשוב לציין כי אם תצטרכו שירותי גרירה או חילוץ של הרכב בנוסף לתיקון עצמו (נניח במצבים בהם הוא לא צלח) תצטרכו להזמין אותם בנפרד והדבר כרוך בעלויות נוספות.

רוצים לקבל מידע נוסף? חפשו את השירות הנדרש לכם ברשימה הבאה:
 

מחירון שירותי דרך עד הבית

אחרי שהסברנו על סוגי השירותים הספציפיים אשר נכללים תחת ההגדרה הכוללת של שירותי דרך עד הבית, הגיע הזמן להבין כמה יעלה כל אחד מהם. חשוב לציין כי המחירים המוצגים כאן מתבססים על הצעות אמיתיות אך עשויים להשתנות בעקבות מורכבות העבודה, זמן הקריאה והמיקום המדויק שבו נמצא הרכב שלכם.

מחירון שירותי רכב מעודכן לשנת 2023

העברת טסט לרכב

לרוב מחיר זה אינו כולל את התשלום על אגרת הרישוי.


200 - 400 ש"ח
מחיר לפריצת רכבים מקצועית

תלוי בסוג הרכב ומועד הזמנת הניידת.


150 - 350 ש"ח
כמה עולה להחליף גלגל?

משתנה בהתאם למרחק הנסיעה של הניידת עד אליכם.


150 - 250 ש"ח
עלות החלפת מצבר עד הבית

המחיר כולל את המצבר החדש ואת פעולת ההחלפה.


400 - 800 ש"ח
עלות להחלפת בלמים

מחיר סופי נקבע לפי סוג הבלמים וסוג הרכב.


200 - 300 ש"ח
תיקון של מחשב הרכב

שימוש בסורקי תקלות מיוחדים שמסייעים לאתר את הבעיה.


200 - 400 ש"ח
שאיבת דלק שגוי באמצעות מוסך נייד

שאיבה על ידי משאבה מיוחדת, לא כולל גרירה של הרכב.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה תדלוק רכב עד הבית?

תדלוק רכב תקוע באמצע הדרך. המחיר המוצג לא כולל את עלות הדלק עצמו.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי דרך או שירות במוסך רגיל?

האם לתקן את הרכב בשטח באמצעות הזמנת שירותי דרך של מוסך נייד או בעל מקצוע אחר או לגרור אותו אל המוסך? התשובה היא שמאוד תלוי מה התקלה. אם מדובר על החלפת צמיג, פריצת רכב, החלפת מצבר או שאיבת דלק שגוי, אנו ממליצים לבחור באופציה של תיקון בשטח.

 

לעומת זאת אם מדובר על החלפת בלמים או על תיקון מחשב הרכב, כדאי לגרור את הרכב אל המוסך שלכם ולקבל שירות מעמיק ומקיף יותר וזאת מאחר ומדובר בדרך כלל בתקלות רציניות אשר דורשות התייחסות אחרת.