צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

חילוץ רכב חשמלי

רכבים חשמליים הולכים ונעשים יותר ויותר נפוצים בישראל ובכלל בעולם, כאשר רכבים אלו יכולים להיתקע בשולי הדרך ממגוון סיבות שונות. בעוד שבחלק מהמקרים יהיה מדובר סך הכול בסוללה שאינה טעונה, במקרים אחרים הרכב עשוי יהיה להצריך חילוץ רכב חשמלי וניוד למוסך. 

חילוץ רכב חשמלי

בהיבט של החילוץ עצמו, חילוץ רכב חשמלי דומה לחילוץ רכב רגיל. הוא לא מצריך שיטות גרירת רכבים מיוחדות, למעט מקרים בהם מדובר ברכב חשמלי אשר נתקע בשטח בוצי, סלעי או תוואי שטח מורכב אחר. בהיבט של המחיר, מחיר חילוץ רכבים חשמליים אמור לעלות לכם פחות או יותר כמו חילוץ רכב רגיל. כאשר מזמינים אחד מהשירותי דרך, יש להביא בחשבון את הדגשים האלו:

 

 • ניסיון חברת הגרירה: יש לוודא כי חברת הגרירה מחזיקה בניסיון עם גרירה וחילוץ של רכבים מהסוג שלכם.
   
 • סוג הרכב: בכל רכב יש נקודה שונה המאפשרת חיבור של רצועת כננת, כך שחשוב לוודא היכן בדיוק מחברים את וו הגרירה.
   
 • מחירי חילוץ רכבים: חשוב לערוך השוואת מחירים לחילוץ רכבים חשמליים, גם אם זה אומר שתצטרכו להשקיע במחקר שוק (מקוון) כמה דקות נוספות.

 

חילוץ רכב חשמלי

כיצד למנוע מצב בו הרכב מצריך חילוץ?

על מנת למנוע מצבים בהם הרכב נתקע ומצריך חילוץ רכב חשמלי, ההמלצה הכללית היא תמיד להקפיד על טעינת הסוללה במלואה. כמו כן, יש להקפיד על טיפולים שוטפים וביקורים במוסך בכל פעם שהרכב מתפקד באופן חריג או שונה. 
בין אם אתם שומעים רעשים במהלך הנסיעה לפעמים, או שמא אתם מרגישים חלקים משוחררים ברכב, אולי בכלל שמתם לב לאחרונה שהסוללה נגמרת מאוד מהר, חשוב לבדוק מה הבעיה.

 

ככל שתקדימו תרופה למכה, ככה תוכלו למנוע מצבים בהם הרכב ואתם נתקעים בשולי הכביש.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825


>>>אולי יעניין אתכם גם מחירון גרירה וחילוץ

מה לבדוק כשמזמינים חילוץ רכב חשמלי?

דבר ראשון שצריך לבדוק הוא, הנושא של ביטוח חברת הגרירה. מלבד חברות גרירה מקצועיות, קיימות בשוק גם חברות חובבניות, וכאלו שאפילו עובדות ללא ההיתרים והביטוחים הרלוונטיים. אם משהו קורה לרכב שלכם במהלך חילוץ רכב חשמלי, הרי שתרצו לדעת כי הינכם מבוטחים.

 


כמו כן, חשוב לבדוק תוך כמה זמן מסוגל הגרר להגיע אליכם, ושאינכם צריכים להמתין שעות ארוכות עד החילוץ. בהקשר הזה של מועד הגעת הגרר, יש לבדוק אם הגרר עובד 724 במקרים בהם הרכב תקוע בשולי הכביש בלילה.

כמה עולה חילוץ רכבים חשמליים?

מחיר חילוץ רכבים חשמליים כמעט זהה למחירי חילוץ של רכבים רגילים, כאשר טווח המחירים הממוצע יכול לנוע בין כ-200 – 350 ₪ או יותר, תלוי בפקטורים הבאים:

 • המיקום בו הרכב תקוע.
   
 • השעה ביממה בה החילוץ נדרש.
   
 • סוג הרכב, ניסיון חברת הגרירה והיכולת של הלקוח לערוך השוואת מחירים.

 אם אתם צריכים מידע נוסף, בצעו כעת השוואת מחירים לחילוץ רכבים חשמליים – באתר גרר פלוס.