צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

חילוץ רכבים

להזמין חילוץ רכב זה דבר אחד, אבל להזמין חילוץ רכבים בזמינות מלאה 724 זה דבר אחר. לא פעם, יש צורך להמתין כמה וכמה שעות "טובות" עד הגעת שירות חילוץ רכבים. כיצד לגרום לזה לקרות מהר יותר, ועל מה חשוב להקפיד בהזמנת השירות? גרר פלוס עונה – קראו כאן.

מה לקחת בחשבון לגבי חילוץ רכבים

ישנם כמה וכמה מצבים שונים אשר עשויים להצריך חילוץ רכב, כאשר חילוץ רכבים מהווה פעולה די ריסקית בכמה היבטים שונים. קודם כל, יש ריסק מסוים בגרירה לא נכונה, שכן חיבור הכננת של הגרר למקום הלא מתאים עלול לגרום לתלישה של חלקי הרכב. למשל, טמבון הרכב יכול בקלות להיתלש בעת גרירה לא מקצועית. כמו כן, יש לקחת בחשבון את הדגשים הבאים בעת הזמנת שירות חילוץ רכבים:

 • סוג הרכב: האם הרכב אוטומטי או ידני? יש לכך השלכות בבחינת הגרירה (נרחיב בהמשך).
   
 • לוקיישן: היכן הרכב תקוע, ועד כמה תוואי השטח מורכב, סלעי או בוצי?
   
 • חיבורים: חשוב לוודא כי הגרריסטים יודעים להיכן לחבר את הכננת, שלא יתלשו בטעות חלקים מהרכב.
   
 • משקל: יש לוודא כי הגרר מותאם לחילוץ של רכב במשקל שלכם.
   
 • חוסמי גלגלים: בעת סיום החילוץ ובמקרה שצריך גם גרירה, יש לוודא כי הגרריסט מציב חוסמי גלגלים למניעת הידרדרות הרכב מהגרר.

 

רכב תקוע בשטח

מה חשוב לדעת לגבי חילוץ רכבים בשטח?

יש דבר אחד שיכול להרוס שבת מושלמת של טיולי שטח, וזה היתקעות של רכב בתוואי שטח חולי, בוצי או אפילו סלעי. לפני שמזמינים חילוץ רכבים, חשוב להבין כי חילוץ רכב הוא לא דבר של מה בכך. אם מחלצים וגוררים בצורה לא מקצועית, עשויים להיגרם לרכב שלל נזקים.

 

יש סיבה לכך שמשהו כמו שירות חילוץ רכבים, מסופק ע"י חברות מקצועיות העוסקות ספציפית בחילוץ רכבים בשטח. בשטח, לעומת בכבישי האספלט, כל החוקים משתנים. על גבי אספלט, הגרירה של רכבים היא הרבה יותר פשוטה, בעוד כי בשטח נדרש תמרון מאוד מורכב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרירת רכב אוטומט וידני – מה ההבדל?

מכירים את האות P הממוקמת על ידית הגיר האוטומטי שלכם? PARKING, משמע גיר נעול כדי למנוע התדרדרות של הרכב. כאשר הגיר במצב P והוא נעול, הזזה בכפייה (ע"י גרר עם כננת) של הגלגלים תוביל לנזק עצום בגיר עד כדי שבירה שלו.

 


ברכבים עם גיר ידני, פשוט מכניסים את הגיר למצב ניוטרל ומאפשרים לגרר לגרור. אם גוררים רכב אוטומט בצורה לא נכונה, הנזקים יכולים להגיע להחלפת גיר בעלויות של 5,000 – 15,000 ₪ ומעלה. לכן, חשוב למצוא את הגרר הנכון לגרירה של כל רכב באשר הוא. תוכלו לערוך השוואת מחירים בין גרריסטים עם גרר פלוס ולחסוך במחיר.

 

מחיר לנזקים שיכולים לקרות על גרירה בעייתית

מחיר לנזקים שיכולים לקרות על גרירה בעייתית: 10000 ₪

טווח מחיר גבוה 15000 ₪

טווח מחיר נמוך 5000 ₪

 

רוצים מידע נוסף? חפשו את השירות המבוקש: