צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בעכו

נתקעתם עם האוטו? מחפשים שירותי גרר בעכו? צרו קשר כעת ונעזור לכם במציאת בעל מקצוע אשר פנוי ויכול לסייע לכם באופן מהיר.

שירותי גרר בעכו במחיר זול

למי מאיתנו זה לא קרה, ברגע אחד הרכב לא מניע מסיבה כזו או אחרת או שגילינו שיש פנצ'ר בגלגל ואין לנו גלגל חלופי ואנחנו למעשה תקועים באמצע הדרך וזקוקים לסיוע. במצב זה, נדרש להזמין שירותי גרר בעכו כמה שיותר מהר אל הנקודה המדויקת שבה נתקענו על מנת שהוא יגרור את הרכב אל המוסך. אנו ננסה לספק לכם מחיר זול ומשתלם, כמו גם שירות מהיר ומקצועי. חייגו אל המוקד שלנו כעת ותוכלו לקבל את כל הפרטים.

 

גרר בעכו

כמה עולה להזמין גרר רכב בעכו?

המחיר בעבור הזמנת גרר רכב בעכו עומד על בין 150 ל-300 ש"ח, כאשר מדובר על רכב פרטי ובמקרים בהם הגרירה היא מהנקודה שבה נתקעתם ועד למוסך במרחק של 10 ק"מ לכל היותר. מחיר זה מתייחס למקרים בהם מדובר בקריאה במהלך שעות העבודה המקובלות ולא בקריאה בשעות הלילה או בסוף השבוע.

 

מחיר להזמנת גרר בעכו

מחיר להזמנת גרר בעכו: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

טיפים בנושא הזמנת שירותי גרר בעכו

  • המחיר של השירות נקבע לפי סוג הרכב ויש הבדל במחיר בין גרירת אופנועים לבין גרירה של רכב פרטי או גרירת טרקטורון. לכן הקפידו לציין איזה כלי רכב יש ברשותכם.
     
  • בעת העמסת הרכב על גבי הגרר, חשוב לבדוק שהרכב לא נפגע באזור השילדה. בקשו מהגרירסט לבצע את הפעולה לאט לאט ובאופן זהיר.
     
  • כדאי לשאול את נהג הגרר אם תוכלו להצטרף אליו בנסיעה עד אל המוסך מאחר ובדרך כלל יש לידו מקום. כך תחסכו הזמנה של מונית.
     
  • ברוב המקרים הגרר צפוי להגיע בתוך שעה לכל היותר. וודאו זאת מראש לפני שאתם מזמינים את השירות בשביל שלא תחכו זמן רב מדי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרר פרטי בעכו לגרירה עד למוסך

כאשר נתקעים עם הרכב, עומדות לפנינו שתי אופציות מרכזיות. האופציה הראשונה היא להזמין שירותי דרך שונים: שרות של מוסך נייד, שאיבת דלק שגוי או החלפת מצבר עד הבית. האופציה השניה היא הזמנה של גרר וזאת במצבים בהם אין אפשרות לטפל בתקלה בשטח ויש לגרור את הרכב למוסך, בו יש את המכשירים המתאימים ואפשר לבצע בדיקות מעמיקות יותר. במקרים אלו, נשמח לעזור לכם במציאת גרר פרטי בעכו שיגרור את הרכב לכל מוסך שאליו תרצו.

 

גרירת רכב פרטי בעכו

הזמינו כעת גרר לרכב באזור עכו

הדבר החשוב ביותר בהזמנת גרר לרכב באזור עכו הוא נושא הזמינות. כולנו נרצה שהגרר יגיע כמה שיותר מהר ושנחכה כמה שפחות זמן במקום בו הרכב שבק חיים, בשביל לא להפסיד זמן יקר. ברוב המקרים כאשר נזמין גרר בצפון, נקבל שירות בטווח שבין חצי שעה לשעה, תלוי בעומס ובפקקים ובמקום בו נמצא כעת בעל המקצוע. השאירו לנו פנייה או חייגו אלינו וננסה לסייע בהקדם בכל בקשה.