צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בחיפה

הרכב נתקע ולא עובד? הזמינו גרר בחיפה באמצעות גרר פלוס שיגיע אליכם בזריזות ויחלץ אתכם. תוכלו לראות מה מחיר גרר בעיר וגם לערוך השוואת מחירים אם תרצו להוזיל במחיר הגרירה.

מה הוא מחיר גרר בחיפה?

אז כאמור, מחיר גרר בחיפה תלוי במספר הקילומטרים שהרכב שלכם ייגרר. הוספנו לכם מחירון של גרירת רכב פרטים לפי ק"מ. תוכלו לראות מחירי גרירה נוספים.

מחירון גרר בחיפה

כמה עולה גרירת רכב עד 10 ק"מ

גרירות קטנות בתוך העיר.


150 - 300 ש"ח
מחיר גרר בחיפה עד 30 ק"מ

מחיר לגרירת רכב פרטי.


250 - 450 ש"ח
מחיר גרירת רכב פרטי מעל 30 ק"מ

ה- 30 ק"מ הראשונים יגיע במחיר קבוע וכל קילומטר נוסף יעלה בין 8  16 ש"ח.


8 - 16 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי גרירת רכבים בחיפה במחיר זול

באמצעות גרר פלוס תוכלו להזמין שירותי גרירת רכבים בחיפה במחיר זול. הדרך שבה תעשו את זה היא באמצעות השוואת מחירים פשוטה וזריזה ביותר. התקשרו אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 גרריסטים שנותנים שירותי גרר בחיפה.

 

דברו איתם, קבלו הצעת מחיר שבה תתארו איפה אתם נמצאים והשוו בין המחירים. שימו לב שמחיר הגרר תלוי במספר הקילומטרים של הגרירה אז אם אתם באמצע הדרך כנראה שהמחיר הסופי ייקבע רק בסוף הגרירה.

 

גרר בחיפה

שירותי גרר בחיפה והסביבה

דרכנו תוכלו להזמין שירותי גרר בחיפה וגם מחוץ לעיר - בערים הסמוכות, בישובים וגם כמובן באמצע הדרך. אנחנו עובדים עם הרבה חברות גרר בצפון כך שרק תצטרכו להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות גרר בחיפה והסביבה.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

כמה זמן יקח לגרר בחיפה להגיע אליכם?

הזמן הממוצע שלוקח לגרר בחיפה להגיע אליכם הוא 45 דקות בממוצע. טווח הזמנים הוא 30 - 60 דקות והוא משתנה בעיקר במיקום בו אתם נמצאים (אם תצטרכו חילוץ מהשטח יתכן וזה יקח יותר זמן) ובזמינות הגרריסטים.

 

זמן ממוצע להגעת גרר בחיפה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מה משפיע על המחיר של גרר בחיפה והסביבה?

ישנם כמה דברים אשר יכולים להשפיע משמעותית על המחיר הסופי שהגרר בחיפה יגבה מכם. אלו הפרמטרים שמשפיעים על המחיר:

  • מיקום - אם אתם צריכים גרירה מחניון תת קרקעי המחיר יהיה יקר יותר מאשר גרירה מכביש או כביש מהיר.
     
  • מועד הזמנת הגרר - צריכים את הגרר לא בשעות העבודה המקובלות (8:00 - 18:00)או ימי העבודה המקובלים (שבת חגים וכדומה) המחיר יהיה גבוה יותר.
     
  • סוג הרכב - מחיר גרירת אופנוע יותר זול מהמחיר של גרירת רכב פרטי. את המחיר הגבוה ביותר תשלמו בעבור גרירת אוטובוס או משאית.
     
  • מרחק הנסיעה - כמובן שגם המרחק שיש לנסוע משפיע על המחיר של הגרירה. ככל שתצטרכו את לגרור את כלי הרכב רחוק יותר כך תשלמו יותר.

 

גרירה בחיפה

שירותי דרך נוספים בחיפה דרך גרר פלוס

באמצעות גרר פלוס תוכלו למצוא שירותי דרך נוספים מעבר לגרירה. תוכלו להזמין מוסך נייד לצורך החלפת גלגל, שאיבת דלק שגוי, החלפת מצבר או כל שירות דרך אחר. שירותי דרך מתאימים במקרים של תקלות קטנות כמו אלה שציינו, אבל כן חשוב לומר שלפעמים המוסכניק הנייד יגיע אליכם ויגיד שתצטרכו בכל מקרה גם להזמין גרר.

איך תמצאו גרריסט מומלץ בחיפה?

בשביל למצוא גרריסט מומלץ לשירותי גרר בחיפה כדאי לוודא שהוא לא לוקח לכם מחיר מוגזם על הגרירה. נכון שבשבת או בשעות הלילה מחיר הגרירה יהיה יותר גבוה מאשר מחיר גרירה בשעות העבודה הסטנדרטיות באמצע השבוע, אבל זה לא אומר שצריכים לגבות מכם מאות שקלים מיותרים על פעולה יחסית פשוטה.

 

מעבר לכך תוכלו להסתכל במהירות על דירוגים וחוות דעת של אותו גרריסט כדי לראות אם לקוחות קודמים שלו מרוצים ממנו או שאולי עדיף לכם להזמין גרריסט אחר כדי לוודא שהרכב שלכם מגיע בשלום והגרריסט מגיע במהירות.