צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בחדרה

תקועים עם הרכב? זקוקים לשירותי גרר מהירים? הזמינו כעת גרר בחדרה דרך פורטל גרר פלוס ותוכלו לקבל חילוץ מקצועי ומהיר. ניתן להזמין את השירות בכל נקודה בעיר חדרה וגם בסביבתה הקרובה של העיר.

כמה עולה להזמין גרר בחדרה?

המחיר להזמנת השירות של גרר בחדרה, נע בין 250 ל-450 ש"ח בממוצע. מחיר זה מתייחס לגרירה למרחק של עד 30 ק"מ. במידה ואתם זקוקים לשירותי גרירה למרחק של פחות מ-10 ק"מ, המחיר יהיה נמוך יותר ולרוב יעמוד בממוצע על כ-200 ש"ח.

 

מחיר לגרירת רכב פרטי למרחק של 30 ק"מ

מחיר לגרירת רכב פרטי למרחק של 30 ק"מ: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

שירותי גרר בחדרה עם זמינות גבוהה

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מדובר על הזמנת שירותי גרר בחדרה הוא הנושא של הזמינות. כאשר נתקענו עם הרכב בצד הדרך ואנחנו זקוקים לחילוץ, נזדקק למענה מהיר למדי. בדרך כלל רכב גרר יגיע תוך חצי שעה עד 45 דקות אל הנקודה שבה נתקעתם אך הכל תלוי במועד הקריאה והמיקום המדויק שלכם. אנו משתדלים לספק מענה מהיר ככל הניתן ועובדים עם מספר רכבי גרר בחדרה, במטרה לאתר את מי שהכי זמין וקרוב.

 

גרר בחדרה

גרירת רכבים בחדרה כולל חילוץ

רוב הפניות שאנו מקבלים בנוגע להזמנת גרר, מתייחסות לגרירת רכבים בחדרה מצידי הכביש. פרט לחילוץ הסטנדרטי של רכב אשר עומד בשוליים, ניתן גם להזמין שירותי חילוץ מהשטח וזאת במקרים בהם נתקעתם בתוך חול או בוץ והרכב התחפר מבלי היכולת לצאת. בנוסף, ניתן לקבל מענה גם בעבור שירותי דרך שונים כמו שאיבת דלק שגוי או שירות של החלפת גלגל עד הבית.

הזמנת גרר בחדרה לאחר השוואת מחירים

מעוניינים לקבל מספר הצעות מחיר שונות לפני הזמנת גרר בחדרה? רוצים לבחון את מחירי השוק בצורה מהירה ולדעת שהמחיר שהתקבל הגיוני ולא גבוה מדי? תוכלו לעשות זאת על ידי השוואת מחירים! דרך האתר שלנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור שירותי גרר. בנוסף, נמליץ לכם להסתכל בעמוד מחירון הגרר ולגלות כמה צפוי לעלות השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרר רכבים בחדרה לכל סוגי הרכבים

אחד מהפרמטרים אשר משפיעים על תמחור שירותי גרר הוא סוג הרכב שלכם. המחיר לגרירת אופנוע יהיה שונה מאשר הזמנת גרר רכבים בחדרה לרכב פרטי או משאית וזאת מאחר וסוג הגרר משתנה. לכן, בשביל לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל שניתן, יש לציין את סוג הרכב שלכם כבר בשיחת הטלפון עם הנציג.