צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בצפון

דרך פורטל 'גרר פלוס' תוכלו להזמין שירותי גרר בצפון במחירים נוחים ומשתלמים. מחפשים מענה מהיר? ניתן להשאיר לנו פנייה באתר או לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו.

כמה עולה להזמין שירותי גרר בצפון?

מחיר בעבור הזמנת שירותי גרר בצפון מתומחר לפי מרחק: מהו מרחק הנסיעה של רכב הגרר עד אליכם וכמה זמן יקח לו להגיע מהנקודה שבה נתקעתם אל המוסך או המקום שאליו נדרש לגרור את הרכב.

 

בדרך כלל, בעבור נסיעות קרובות יחסית, של עד 10 קילומטר, המחיר יעמוד על בין 150 ל-300 ש"ח, לגרירה של רכב פרטי. אם תצטרכו לגרור את הרכב למקום רחוק יותר, המחיר יתייקר מעט וינוע בדרך כלל בטווח שבין 250 ל-450 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לגרירת רכב פרטי בצפון (עד 10 קילומטר)

מחיר ממוצע לגרירת רכב פרטי בצפון (עד 10 קילומטר): 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

 

>> בקרו גם במחירון הגרר באתר ותוכלו לקבל מידע נוסף ומפורט בנושא.

שירותי גרר בצפון לעומת שירותי דרך

לעיתים עולה השאלה האם עדיף לגרור את הגרר למוסך ולבצע שם את הטיפול בצורה ייסודית יותר או שאולי עדיף להזמין שירותי דרך ולבצע את הפעולות במקום בו הרכב תקוע. התשובה היא שתלוי מאוד מה התקלה שאתם חווים: אם מדובר בפנצ'ר, יהיה אפשר לתקן זאת במקום ולא בהכרח להזמין גרר.

 

אם לעומת זאת יש בעיה במוט ההילוכים או שנדלקה נורה אשר מעידה על תקלה במנוע, לא כדאי לקחת סיכון ואנו ממליצים להזמין שירותי גרר בצפון ולגרור את הרכב אל מוסך מקצועי אשר מחזיק בציוד המתאים לצורך ביצוע הבדיקות השונות.

 

גרר בצפון

נתקעתי עם הרכב, תוך כמה זמן תוכלו להגיע?

אחת השאלות הנפוצות באשר להזמנת גרר היא בנוגע לזמינות - מתי רכב הגרר יהיה אצלי? היות ואנו עובדים עם מספר רב של רכבי גרר בצפון, נוכל לאתר בעבורכם את אלו אשר זמינים כעת ונמצאים הכי קרוב אליכם ואל המקום שבו נתקעתם עם הרכב. לכן, הדבר מאפשר לנו לספק מענה מהיר למדי ולעיתים רכב הגרר יוכל להגיע אליכם תוך פחות משעה מרגע הזמנת השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרירה וחילוץ בצפון במגוון אזורים

דרך פורטל 'גרר פלוס' תוכלו למצוא שירותי גרר בכל עיר ואזור בצפון הארץ. יחד עם זאת, ריכזנו בעבורכם את רשימת הערים הנפוצות ביותר. לחצו על הכפתור ותוכלו לקבל מידע נוסף על עיר ספציפית