צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בתל אביב

נתקעתם עם הרכב? זקוקים לשירותי גרר בתל אביב? חייגו כעת אל המוקד של 'גרר פלוס' ותוכלו לקבל מענה מהיר ובמחיר זול. ניתן לקבל שירות גם לגרירה מחניונים בעיר אל כל יעד רצוי.

תקועים עם הרכב? הזמינו גרר בתל אביב

מחפשים שירותי גרר בתל אביב? חייגו כעת אל המוקד שלנו ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר לחילוץ או גרירת הרכב שלכם. אנו מסייעים בגרירת רכבים מכל סוג, החל מרכבים פרטיים ועד לרכב מסחריים, משאיות וגם אוטובוסים. ניתן לקבל שירותי גרירה לכל יעד נדרש, בתוך העיר או בקרבתה.

 

גרר בתל אביב

כמה זמן מחכים לגרירת רכבים בתל אביב?

מבדיקות שערכנו עם מספר נהגי גרר, עולה כי הזמן הממוצע להגעת גרר בתל אביב הוא 30 דקות מהרגע שבו התקבלה הפנייה הראשונית בשיחת הטלפון. כמובן שיש לקחת בחשבון כי ישנם מקרים אשר בהם זמן ההגעה לגרירת רכבים בתל אביב מתארך וזאת בשל פקקים ועומסים בעיר.

 

זמן ממוצע עד להגעת גרר בתל אביב:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

מחיר לשירותי גרר בתל אביב

במחירון הבא, תוכלו לראות דוגמאות לטווחי המחירים בעבור שירותי גרר בתל אביב, תוך התייחסות לסוג הרכב (פרטי או מסחרי) ומרחק הגרירה:

 

מחירון להזמנת גרר רכבים בתל אביב

גרירת רכב פרטי בתל אביב (עד 10 ק"מ)

150 - 300 ש"ח
גרירת רכב פרטי בתל אביב (עד 30 ק"מ)

250 - 450 ש"ח
עלות לגרירת רכב מסחרי (10 ק"מ)

200 - 400 ש"ח
מחיר לגרירת רכב מסחרי (30 ק"מ)

400 - 700 ש"ח
גרירת אוטובוס למרחק של 10 ק"מ

550 - 700 ש"ח
גרירה של אוטובוס למרחק של 30 ק"מ

600 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

איך בוחרים גרר רכבים בתל אביב?

אלו הפרמטרים שאנו ממליצים לבדוק כאשר מחפשים גרר רכבים בתל אביב והסביבה:

 • זמינות: העבודה חייבת להתבצע כמה שיותר מהר ולכן אם נהג הגרר אינו זמין באופן מיידי, כדאי להמשיך הלאה ולקבל הצעות מחיר נוספות.
   
 • מחיר: טווח המחירים בתחום נקבע בעיקר על פי המרחק מהנקודה שבה נתקעתם עם האוטו אל הנקודה שאליה גוררים ולכן המחירים צפויים להיות דומים. אם נתקלתם במחיר מוגזם (בדקו במחירון הגרר תחילה) נסו לבדוק עם גורם אחר.
   
 • שירותיות: קשה לדעת בוודאות אם נהג הגרר יהיה שירותי ואדיב אך בהחלט ניתן לקבל אינדיקציה ראשונית כבר בשיחת הטלפון שבה תקבלו את הצעת המחיר. נסו להבין אם הנציג / הנהג סבלני כלפיכם ורושם את כל הפרטים בצורה מסודרת.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרר באזור תל אביב לגרירה מחניון

בעיר תל אביב יש מספר רב של חניונים עליונים וגם תת קרקעיים. כדאי לדעת כי גרירה מחניון עשויה להיות יקרה יותר וזאת מאחר ומתבצע שימוש בציוד מיוחד והעבודה עשויה להיות גם ארוכה יותר. אם נתקעתם עם האוטו בחניון, שווה לבדוק גם לגבי הזמנת שירותי דרך מאחר ולעיתים על ידי החלפת המצבר או טיפול בפנצ'ר בגלגל, תוכלו להימנע מהזמנת הגרר בעלות גבוהה.

 

גרירת רכב בתל אביב

איך חברת גרר בתל אביב תתמחר את השירות?

בעת הזמנת שירותי גרר בתל אביב, נלקחים בחשבון הפרמטרים הבאים:

 • סוג הרכב: המחיר בעבור גרירת אופנועים בתל אביב יהיה שונה מגרירת רכב פרטי או רכב מסחרי. העלות הגבוהה ביותר היא לגרירת משאיות ואוטובוסים גדולים.
   
 • מרחק הנסיעה: ככל שהמרחק בין נקודת המוצא שבה נתקעתם אל היעד שאליו גוררים (מוסך, בית הלקוח וכדומה) יהיה גדול יותר, כך המחיר יתייקר.
   
 • מועד השירות: אם מזמינים חברת גרר בתל אביב לעבודה בשעות הלילה או במהלך סוף השבוע, העלות תהיה גבוהה יותר מאשר גרירה באמצע השבוע בין השעות 8:00 ל-18:00.
   
 • מיקום הגרירה: אם גררתם מחניון תת קרקעי, צפו לשלם יותר מאשר גרירת רכב בתל אביב מכביש ראשי ומרכזי.