צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר ברעננה

זקוקים לשירותי גרר ברעננה? דרך פורטל גרר פלוס תוכלו להזמין גרר עד למקום שבו נתקעתם עם הרכב ולקבל חילוץ מהיר. ניתן להזמין גרר בעבור כל סוגי הרכב, כולל רכב מסחרי, משאית, אופנועים ועוד.

תקועים בדרך? הזמינו גרר ברעננה

אם מצאתם את עצמכם תקועים עם הרכב ואתם זקוקים לחילוץ מהיר על ידי גרירסט מיומן ומקצועי, אנחנו נוכל לסייע לכם לאתר אותו כמה שיותר מהר ולהזמין שירות עד לנקודה הספציפית שבה אתם נמצאים כעת. ניתן לחייג אל המוקד שלנו ולקבל מענה בהזמנת השירות של גרר ברעננה וגם שירותים נוספים כמו מוסך נייד, שירות חילוץ לרכבים שנתקעו בשטח וגם החלפת מצברים ועוד.

 

גרר ברעננה

כמה עולה להזמין גרר פרטי ברעננה?

המחיר לגרירת רכב פרטי למרחק של עד 30 קילומטר, עומד על 350 ש"ח בממוצע. ישנם מקרים שבהם המחיר יהיה גבוה יותר מאחר והקריאה מתקבלת בשעות העומס, מה שמצריך זמן רב יותר של נסיעה וכרוך בעלויות נוספות גם בשל הוצאות הדלק של רכב הגרר. 

מחיר ממוצע להזמנת גרר ברעננה (מרחק של עד 30 קילומטר)

מחיר ממוצע להזמנת גרר ברעננה (מרחק של עד 30 קילומטר): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מתי נזדקק לשירותיו של גרר ברעננה והסביבה?

נהוג להזמין שירותי גרר כאשר הרכב שלנו אינו יכול להמשיך בנסיעה. יכולות להיות לכך מספר סיבות שונות,

  • כאשר יש פנצ'ר בצמיג הרכב ואין לנו גלגל חלופי.
     
  • במקרים בהם נדלקה נורה ואנחנו לא מצליחים לאתר את התקלה.
     
  • נזמין גרר באזור רעננה במצבים בהם היינו מעורבים בתאונה והרכב ניזוק.
     
  • במצב בו הרכב אינו מניע מסיבה כזו או אחרת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

להיכן גוררים את הרכב התקול?

כמעט תמיד, נגרור את הרכב אל המוסך שבו אנו מטפלים בו בשוטף. שם יוכלו לבצע את הבדיקות הנדרשות ולטפל ברכב בצורה הטובה ביותר. ישנם גם מקרים שבהם נרצה לגרור את הרכב למקום אחר כמו מקום אשר מתמחה בתיקון מערכת החשמל ברכב או לפחח רכבים מקצועי, הכל תלוי בסוג התקלה ובעבודה הנדרשת. נתקעתם מחוץ לעיר רעננה? זכרו כי אנו מספקים שירותי גרר במרכז ובכל אזור השרון וזה כולל את הכבישים והאזורים הסמוכים לערים עצמן.

הזמנת גרר רכב ברעננה במחיר זול

לכולנו חשוב לשמור על מחיר הוגן ומשתלם בעת הזמנת הגרר. חשוב לזכור כי יש מגוון רחב של מחירים בענף וכל נהג ברכב גרר, יכול לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון. לכן, מומלץ מאוד לבחון לפחות שתי הצעות בשביל לקבל פרספקטיבה וגם לבקר במחירון הגרר כאן באתר ולהבין לעומק כיצד פועל התמחור. ניתן לקבל מאיתנו עד שלוש הצעות מחיר מהירות לגרר רכב ברעננה.