צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בראש העין

הנה כל המידע על הזמנת גרר לרכב בראש העין - כמה עולה גרר, ממה חשוב להיזהר ומה אסור לפספס? – צוות גרר פלוס עונה. 

כמה עולה גרר בראש העין?

מחיר גרירת רכב בראש העין יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים לרכבים משפחתיים ועד למסחריות, כאשר בדרך כלל הטווח ינוע בין 200 ל-400 ₪.

 

עם זאת, מחירי שירותי גרירה בראש העין משתנים בין גרריסט אחד לשני, ככה שחשוב לערוך השוואת מחירי גרר לרכב בראש העין ולבדוק כיצד ניתן להוזיל בעלויות.

 

מעבר לכך שתוכלו להוזיל עלויות שירותי גרירה במרכז באמצעות השוואת מחירים, תוכלו גם לסקור ולבדוק כל מיני ביקורות ודירוגים, ככה שתוכלו לבחור גרריסט מומלץ באמת.

 

מחיר לגרירת רכב פרטי בראש העין

מחיר לגרירת רכב פרטי בראש העין: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך לבחור שירותי גרר בראש העין?

בין אם אתם צריכים גרר בראש העין מתוך סיבה כזאת או אחרת, חשוב לדעת במה כרוכה גרירת רכב בראש העין וכמה עולה גרר רכב ראש העין, אבל חשוב מכך – צריך להבין ממה חשוב להיזהר. בעמוד זה, צוות גרר פלוס ריכז עבורכם דגשים חשובים שיעזרו לכם להבין מיהו גרריסט מקצועי בראש העין – הנה 2 מהם:
 

  • סוגי רכבים: גרר מקצועי בראש העין אמור להיות מסוגל לגרור רכבים מסוגים שונים, החל מרכבי מיני, דרך רכבים משפחתיים וכלה במסחריות.
     
  • ביטוח גרירה: גרר מקצועי ואנשי מקצוע בעלי רישיון עבודה אמורים להיות מסוגלים לעבוד עם כל חברות הביטוח הרלוונטיות, שמציעות כיסויים של שירות דרכים.
     

גרר בראש העין

כמה זמן אמורים להמתין לגרירת רכב בראש העין? 

מכירים את זה שאתם מזמינים שירותי גרירה בראש העין, אבל מוצאים את עצמכם ממתינים שעות ארוכות בשולי הכביש? זה משהו שלא צריך לקרות כל עוד אתם מזמינים גרר ראש העין אשר ממוקם בקרבה למיקומכם הספציפי. בדרך כלל, צפי הגעתו של גרר לרכב בראש העין אמור לעמוד על כ-1 – 3 שעות, אבל חשוב לציין שזהו תחום המאופיין עם עיכובים לא מעטים. 


לפני שאתם מזמינים גרר רכב ראש העין, הקפידו לוודא את צפי הגעת הגרר והאם אותו גרר מוכן להתחייב על צפי זה. אם מדובר בחברת גרירת רכבים אשר מעסיקה גרריסטים שונים, בדרך כלל לא תהיה בעיה לקבל התחייבות על צפי ההגעה. אם מדובר על גרריסט עצמאי הפועל עם המשאית שלו, לעיתים יהיה קשה יותר להתחייב על צפי ההגעה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

שימו לב לסימני אזהרה בעת בחירת הגרריסט

לסיכום, הכי חשוב לשים לב לכל מיני סימני אזהרה המצביעים על היות הגרריסט לא מקצועי. למשל, חובה לוודא שהגרירה של הרכב מתבצעת בהילוך "ניוטרל".

 

אם הרכב אוטומטי ולא ניתן להעביר להילוך ניוטרל, חשוב לוודא שהגרריסט מודע לכך שגרירת הגלגלים על הרצפה יכולה לגרום נזק חמור לגלגל השיניים של גיר הרכב.

 

לפני שאתם מרשים לגרריסט לגרור את רכבכם, בדקו שהוא אכן מודע לכל מה שחובה להיות מודעים לו. צריכים סיוע נוסף במציאת גרר מקצועי בראש העין? ==> פנו לאתר גרר פלוס או בצעו השוואת מחירים בין גרריסטים ראש העין.