צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בהרצליה

הזמינו כעת גרר בהרצליה במחיר זול דרך פורטל 'גרר פלוס' לכל נקודה בתוך העיר ובסביבתה הקרובה. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר לגרירה וחילוץ של רכבים מכל סוג.

כמה עולה להזמין גרר בהרצליה?

העלות להזמנת רכב גרר בהרצליה נעה בין 250 ל-450 ש"ח, כאשר הגרירה מתבצעת למרחק של עד 30 ק"מ. חשוב לציין כי ייתכנו שינויים במידה והרכב תקוע במיקום בעייתי כמו חול או בוץ וזאת מאחר והחילוץ עשוי להיות מורכב הרבה יותר.

 

מחיר ממוצע לגרירת רכב (עד 30 ק"מ)

מחיר ממוצע לגרירת רכב (עד 30 ק"מ): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

 

איך נקבעת העלות להזמנת רכב גרר בהרצליה?

כאשר נהג הגרר מתמחר את עבודתו, הוא לוקח בחשבון מספר שיקולים כגון סוג הרכב (פרטי / מסחרי), המועד בו התקבלה הפנייה (יום / לילה) וגם המקום ממנו גוררים את הרכב, בעוד גרירת רכב משולי הכביש תהיה זולה יותר מאשר גרירת רכב מתוך חניון תת קרקעי. שיקול נוסף הוא המרחק מהנקודה בה נתקע הרכב ועד למוסך שאליו גוררים.

 

גרר בהרצליה

גרר בהרצליה פיתוח וגם שירותי דרך

מלבד הזמנת גרר בהרצליה פיתוח, באזורי התעשיי ובעיר הרצליה עצמה, תוכלו להזמין גם שירותי דרך כמו שאיבת דלק שגוי, תדלוק בשטח, החלפה של מצבר תקול במצבר תקין וגם החלפת גלגל עד הבית במקרה שבו נתקעתם עם פנצ'ר וללא גלגל חליפי. ניתן גם לקבל שירותי מוסך כאלה ואחרים כמו החלפת בלמים, תיקון של מחשב הרכב ועוד אך אנו ממליצים במקרים אלו להזמין גרר בהרצליה ולטפל ברכב במוסך עצמו, שם יש את כל כלי העבודה המתאימים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

זמני ההגעה של גרר בהרצליה והסביבה

אומנם זמן ההגעה של רכב הגרר אל הנקודה בה אתם נמצאים זה משהו משתנה אך אפשר לומר שברוב המקרים כאשר תזמינו גרר בהרצליה, הוא צפוי להגיע תוך כחצי שעה, כאשר הכל תלוי במקום בו הוא נמצא והמרחק שלו מכם. ישנם גם מקרים בהם נהג הגרר יגיע אל הנקודה תוך 20 דקות ובמקרים אחרים הדבר עשוי להימשך גם כ-40 דקות.

 

זמן ממוצע עד להגעת הגרר:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

שירותי גרר בהרצליה זה 'גרר פלוס'

דרך פורטל גרר פלוס, ניתן להזמין שירותי גרר בהרצליה והסביבה וזאת לאחר שתבצעו השוואת מחירים זריזה בין עד שלוש חברות גרר פרטיות אשר מספקות את השירות. שימו לב כי יש למסור לנציג את הפרטים הבאים: המיקום המדויק שלכם, סוג הרכב והמקום שאליו תרצו לגרור אותו.