צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בגבעתיים

בין אם אתם תקועים בדרך השלום או שמא בתוך גבעתיים עצמה, להיתקע עם הרכב זה לא ממש כיף גדול. מה עושים? קראו כאן את כל המידע על הזמנת שירותי גרר בגבעתיים.

בין אם אתם צריכים גרר בגבעתיים מסיבה כזו או האחרת, ריכזנו עבורכם כמה דגשים וטיפים לגבי גרירת רכב בגבעתיים או הסביבה הקרובה. אז, לפני שתזמינו שירותי גרירה בגבעתיים, קודם כל, אנחנו רוצים שתיקחו בחשבון את הטיפים הבאים:

  • מחקר שוק - השוואת מחירים לפני הזמנת שירותי גרר לרכב במרכז יכולים לחסוך עשרות שקלים בכיס, לפעמים גם יותר. לכן, ההמלצה הכי נכונה היא לבקר באתר גרר פלוס ולבקש כמה הצעות מחיר לגרירה.
     
  • חיפוש מקומי – חשוב לערוך חיפוש לוקאלי עבור גרר בגבעתיים וכן לוודא שהחברה מציעה את סוג השירותים שאתם צריכים. למשל, ייתכן שתצטרכו שירותי דרכים הכוללים תיקונים קלים.
     
  • בטיחות – הדגש כאן הוא על הבטיחות האישית שלכם, כך שלפני הגעת הגרר, חשוב לוודא שאתם נמצאים במקום בטוח והרחק מהתנועה.
     

גרר בגבעתיים

כמה עולה גרירת רכב בגבעתיים ר"ג?

עלות גרירת רכבים בגבעתיים משתנה בהתאם למיקומכם הספציפי בתוך העיר, בהתאם לחברת הגרירה ולמרחק הגרירה עצמו (כלומר היעד של הגרירה). מכיוון שהמחירים עשויים להשתנות בין גרריסט אחד לשני, אנחנו ממליצים להקפיד לברר את העלויות מראש כדי למנוע הפתעות.
 

בממוצע, עלות גרירת רכב בגבעתיים יכולה לנוע בין 250 – 450 ₪ בעבור גרירה של רכב פרטי למרחק של עד 30 ק"מ. כלל האצבע הוא שככל שהרכב גדול וכבד יותר, או שמא ככל שהגרירה יותר מורכבת ואולי גם כוללת חילוץ, ככה כמובן המחיר יהיה גבוה יותר. צריכים סיוע נוסף? בצעו כעת השוואת מחירים בעבור שירותי גרירה.
 

מחיר ממוצע להזמנת גרר בגבעתיים

מחיר ממוצע להזמנת גרר בגבעתיים: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪


 

איך בוחרים חברת גרר בגבעתיים?

לפני שאתם בוחרים גרריסט בגבעתיים, קחו בחשבון את הגורמים הבאים שריכזנו עבורכם. בעוד שחלק מהגרריסטים עשויים להיות מקצועיים ולהגיע מהר מהצפוי, שירותי גרר בגבעתיים לעיתים יכולים לגרור המתנה ארוכה ועבודה מקצועית פחות.

 

בהיבט הזה של הדברים, כאשר עבודת הגרירה אינה מקצועית, חשוב לקחת בחשבון שהרכב בסכנה. באיזה מובן? במובן שגרירה לא מקצועית יכולה לגרום נזקים לרכבים, במיוחד לגיר הרכב ולחלקים אחרים אשר ננעלים או נתפסים כאשר הרכב אינו עובד. וכשמנסים לגרור בכוח רכב עם גיר תפוס, אפשר בקלות לגרום לשבר בגלגלי השיניים של הגיר.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

האם ביטוח רכב מכסה גרירת רכב גבעתיים?

אם אתם שואלים לגבי ביטוח מקיף לרכבים, הרי שביטוחים אלו אכן עשויים לכלול ביטוח גרירת רכבים בגבעתיים. עם זאת, זהו פרט שכל אחד ואחת צריכים לבדוק מול חברת הביטוח, מכיוון שביטוח גרירה בדרך כלל מהווה סוג של הרחבת ביטוח. לכן, אם לא הרחבתם את הביטוח לגרירת רכב, ייתכן שהביטוח שלכם אינו כולל את הכיסוי הנ"ל. לגבי ביטוח חובה וביטוח צד ג', אלו לעולם אינם כוללים את ביטוח הגרירה.