צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר באור יהודה

גם מי שממש אוהבים לנהוג, הכיף הזה נגמר לו כאשר הרכב נתקע בשולי הכביש, אולי גם בשעה מאוחרת באיזה מקום נידח. רגע לפני שמצלצלים לטלפון של שירותי גרירת רכב באור יהודה, הנה כמה היבטים שרוב האנשים נוטים לשכוח מהם – באדיבות צוות גרר פלוס.

מהו גרר פלוס ומהי מהותו? – חיסכון בזמן וכסף

ברגע הזה כשנתקעים עם הרכב בשולי הכביש, מתפללים שהגרריסט יגיע כמה שיותר מהר. עם זאת, כל מי שאי פעם הזמינו גרריסט באור יהודה או בכל עיר אחרת, יודעים שלעיתים צריך להמתין שעות ארוכות עד הגעת המשיח הרכוב על משאית הגרר. כאן נכנס לתמונה הפורטל המקיף ביותר בישראל לענייני שירותי גרירה באור יהודה ובכל אזור אחר בארץ – פורטל גרר פלוס. תוך דקות בודדות הפורטל מבצע עבורכם חיפוש לוקאלי של גרריסטים מורשים, וזאת בצמוד לסקר של השוואת מחירי גרירת רכב באור-יהודה.
 

גרר באור יהודה

כמה עולה גרירת רכב אור יהודה?

מחירי שירותי גרירת רכב באור יהודה משתנים בין הטווחים של כ-150 – 300 ₪ בגין גרירת רכב ל-10 ק"מ, קרי למוסך הקרוב בד"כ. בעבור כל קילומטר נוסף שתרצו לגרור את הרכב, תידרשו בתוספת של כמה עשרות שקלים בודדים (לכל ק"מ נוסף). על מנת להקל על הארנק ולהוזיל את העלויות האלו, בהחלט מומלץ את מה שהצענו לעיל, שזה השוואת מחירי גרירה באור יהודה. זה לא אמור לקחת לכם יותר מכמה דקות, אבל זה כן יכול להוזיל בכיס. אם אתם מסתבכים, תמיד ניתן גם לקבל שירות לקוחות טלפוני באתר גרר פלוס.


מחיר גרירת רכב בממוצע ל-10 קילומטר

מחיר גרירת רכב בממוצע ל-10 קילומטר: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

להימנע מטעויות גרירת רכב באור יהודה

כדי להימנע מטעויות במהלך גרירת רכבים באור יהודה, חשוב להבין את היסודות של שירותי גרר וכן גם, חילוץ רכבים, כיצד הלכה למעשה הגרירה עובדת. ובכן, הדבר הראשון שהגרריסט יצטרך לבדוק הוא הנושא של סוג הגיר של הרכב. הנה ההבדלים בין סוגי הגרירה:

  • גרירת רכב אוטומטי: אם תיבת ההילוכים נעולה על מצב של פארקינג, חובה לגרור את הרכב כאשר גלגליו הקדמיים מורמים באוויר. זאת, כדי למנוע שבירה של התמסורת.
     
  • גרירת רכב ידני: זו הגרירה הפשוטה ביותר, שמצריכה קודם כל את העברת ההילוכים למצב של ניוטרל. לאחר מכן ניתן לגרור את הרכב בצורה חופשית מבלי לדאוג שמא הגיר יישבר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

בחרו את חברת הגרירה הנכונה

לפני הזמנת גרר רכב באור יהודה, תעשו איזשהו מחקר שוק משלכם, אל תסתמכו על כל מיני המלצות שאתם נתקלים בהן ברשת. בהקשר הזה של הדברים, בדקו גם את הרישיון, הביטוח והניסיון של הגרר בתחום, נקרא לזה אפילו "מוניטין". מומלץ לעבור על ביקורות של לקוחות אחרים ולבדוק את הדירוגים שלהם בפלטפורמות שונות, כמו למשל באתר גרר פלוס אשר מרכז מגוון פתרונות כמו שירותי דרך וכמובן גם שירותי גרירה באור יהודה. נוסף על כך, אנחנו ממליצים גם לעשות חיפוש קצר ברשתות החברתיות תחת שם המותג של חברת הגרירה. כך תוכלו לגלות ביקורות אותנטיות לגמרי.