צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר במרכז

בדקו כמה עולה שירות גרר במרכז וערכו השוואה בין המחירים והזמינות של חברות גרר שונות כדי למצוא חברת גרירה שתגיע אליכם במהירות ותוכלו לחסוך במחיר הגרירה.

גרר במרכז שמגיע במהירות

דרך גרר פלוס תוכלו להזמין גרר במרכז שיגיע אליכם במהירות ויחלץ אתכם ואת הרכב שלכם למוסך לצורך תיקון התקלה. כשאתם תקועים באמצע הדרך כמובן שהדבר האחרון שאתם רוצים זה לחכות עכשיו שעות לגרר שיגיע אליכם, לכם המהירות היא דבר קריטי כשמזמינים גרר.

 

כמובן שבמידה ואתם נמצאים בתוך העיר, בין אם זה ליד הבית שלכם או ליד תחנת דלק, אז לרוב יש פחות דחיפות שיגיע הגרר במהירות, אבל כשהמרחק יותר קצר גם לרוב יגיע הגרר יותר מהר.

 

גרר במרכז

כמה עולה גרר במרכז?

מחיר גרר במרכז משתנה לפי מספר הקילומטרים שתיסעו. יש מחיר מוגדר לגרירה של עד 10 ק"מ, מחיר מוגדר לגרירה של 10 - 30 ק"מ ואז תשלום נוסף על כל ק"מ מעבר ל- 30. הוספנו מחירון שיסביר את המחירים. המחירון מתייחס לגרירת רכב פרטי, אם תרצו תוכלו לראות מחירון גרירה מלא שכולל גם כלי רכב אחרים.

מחירון גרר במרכז

גרר רכב פרטי עד 10 ק"מ במרכז

גרירה של הרכב למוסך.


150 - 300 ש"ח
גרר רכב פרטי עד 30 ק"מ במרכז

המחיר נקבע בסוף בהתאם למספר הק"מ שהרכב שלכם נגרר.


250 - 450 ש"ח
תוספת על כל ק"מ של גרירת רכב פרטי במרכז

כל ק"מ מעבר ל- 30 יעלה בין 8 - 16 ש"ח.


8 - 16 ש"ח

הדפס מחירון

מחפשים גרר זול במרכז? פעלו כך

בשביל למצוא גרר במרכז במחיר זול ייתכן שתצטרכו להתעכב בעוד כמה דקות - מה שלא תמיד מתאפשר, אבל אם כן תוכלו לחכות אותן תוכלו לחסוך עד 30% ממחיר הגרירה הסופי. אז מה צריך לעשות? תקבלו מספר הצעות מחיר מחברות גרירה במרכז ותערכו השוואת מחירים.

 

תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות גרירה בעיר שלכם כדי שתוכלו להתחיל בהשוואת המחירים. אנחנו עובדים עם הרבה חברות שנותנות שירותי גרר במרכז, כל שלא תהיה בעיה למצוא 3 כדי שתוכלו לקבל הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

שירותי גרירה בכל איזור המרכז

כמו שאמרנו אנחנו עובדים עם הרבה חברות שנותנות שירותי גרר באזור המרכז. לפניכם רשימה חלקים של הערים הנפוצות ביותר, אבל אנחנו לא עובדים רק בערים האלו, אלא בכל אזור המרכז.

כך תמצאו חברת גרירה מומלצת במרכז

בשביל למצוא חברת גרירה מומלצת במרכז כדאי קודם כל לוודא שיש לה ביטוח על הנזק שיכול להיגרם לרכב שלכם בעת הגרירה. מעבר לכך חשוב לוודא שהם גוררים את סוג כלי הרכב שלכם, גרר רכב פרטי יהיה שונה מאשר גרר משאית או גרר אופנועים.

 

בנוסף אם אתם באמת ממהרים ודאו אם חברת הגרירה כמה זמן יקח לה להגיע אליכם. גם אם אתם לא רוצים לערוך השוואה בין המחירים שלהם שווה לערוך השוואה בין הזמן שיקח להם להגיע אליכם.