צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בשדרות

תקועים בכביש? חייגו אלינו כעת ואנחנו נדאג למצוא בעבורכם גרר בשדרות אשר יגיע לחלץ אתכם בהקדם. כמו כן, ניתן לקבל מענה גם בעבור שירותי דרך נוספים כמו מוסך נייד, החלפת מצברים ועוד.

הזמנת גרר בשדרות במחיר זול

כאשר מזמינים גרר, ישנם שני פרמטרים שחשובים לכולנו. הפרמטר הראשון הוא זמינות גבוהה (הגעה מהירה) והפרמטר השני הוא מחיר הוגן. באשר לזמינות, אנו נעשה את הכל בשביל למצוא לכם את הגרר המהיר ביותר שפנוי כעת ובאשר למחיר, נוכל לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות.

 

גרר בשדרות

עלות הזמנת גרר בשדרות

היות והמחיר נקבע על סמך המרחק המדויק, קשה לנקוב במחיר אחיד. יחד עם זאת, נוכל לספר לכם שבבדיקות שערכנו, עולה כי המחיר נע בדרך כלל בטווח שבין 150 ל-450 ש"ח, כפועל יוצא של מרחק הנסיעה וגם של משתנים נוספים כמו סוג הרכב והמשקל שלו או המיקום הספציפי שבו נתקעתם. 

 

מחיר ממוצע להזמנת גרר בשדרות

מחיר ממוצע להזמנת גרר בשדרות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

 

>> נתקעתם בשטח או יישוב בסמוך לשדרות? זכרו כי אנו מספקים שירותי גרר בכל אזור הדרום.

מי מוסמך לבצע עבודות גרירה?

בשביל לעסוק בתחום זה, נדרש להוציא אישורים והיתרים מסוימים וזה כולל ביטוחים מתאימים שיכסו את כל הצדדים במקרה של תאונה או נזק אשר נגרם בשלב העמסת הרכב אל הגרר או בשלב הנסיעה עצמה. כמו כן, מומלץ לוודא שלנהג הרכב יש רישיון נהיגה מתאים ושהוא עבר קורס בנושא של תפעול רכב גרירה וביצוע עבודות של חילוץ רכבים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרירת רכבים בשדרות בצורה בטוחה

פעולת הגרירה, חייבת להתבצע בצורה אחראית, איטית וזהירה למדי. לא פעם אנו שומעים על מקרים בהם הוזמן נהג גרר וביצע את העבודה בצורה לקויה ולא זהירה אשר הסבה לרכב פגיעות כאלה ואחרות. בדיוק לשם כך, כאשר אתם מזמינים שירות של גרירת רכבים בשדרות, כדאי לשאול את הנהג אודות נושא הביטוח, ולוודא שפעולת הגרירה מתבצעת באופן זהיר ומבוקר. 

ניתן להזמין גם גרר אופנועים בשדרות

צריכים לגרור אופנוע שנתקע? המחיר של גרירת אופנועים נעה בממוצע בין 100 ש"ח ל-400 ש"ח, הכל תלוי במרחק. הגודל של גרר אופנועים צריך להיות קטן יותר (גודל העגלה עצמה) ונדרש לגרור את האופנוע במצב של עמידה ולא של שכיבה, על מנת לא לגרום לו לנזקים.

שירותי דרך נוספים בשדרות והסביבה

בגרר פלוס תוכלו למצוא שירותי דרך רבים. פרט להזמנת רכבי גרר, ניתן לקבל דרכנו גם שירות של מוסך נייד אשר יכול להגיע ולסייע לכם בפעולות כמו החלפת מצבר, תיקון דליפה במזגן, החלפת בלמים ועוד. גם במקרים שבהם מילאתם דלק שגוי בתחנת הדלק, תוכלו לקבל סיוע ולהזמין שירות של שאיבת הדלק, פריצת רכבים שננעלו ועוד.