צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בנתיבות

אין דבר יותר מתסכל מאשר להיתקע עם הרכב כאשר מנסים להניע אותו בבוקר או באמצע הנסיעה. אם נתקעתם עם הרכב ואתם זקוקים לשירותי גרר בנתיבות, תוכלו להתקשר אלינו כעת ולקבל הצעת מחיר מצוינת.

גרר בנתיבות לחילוץ מהיר

מחפשים רכב גרר אשר זמין לכם באופן מהיר? מעוניינים למצוא שירותי גרר בנתיבות אשר מעניקים יחס אישי ומחיר נוח? הזמינו כעת גרר מקצועי דרך פורטל 'גרר פלוס' ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בתוך דקות ספורות. ניתן לגרור את הרכב לכל יעד, החל ממוסך ועד לביתו של הלקוח.

 

גרר בנתיבות

גרירת רכב בנתיבות - כמה זה עולה?

התמחור של שירותי גרר מתבסס בעיקרו על שני פרמטרים עיקריים, סוג הרכב והמרחק מהנקודה בה נתקעתם איתו ועד ליעד הרצוי. להלן מספר דוגמאות למחירים בעבור גרירת רכב בנתיבות:

מחירון להזמנת גרר בנתיבות

גרירת רכבים פרטיים עד 10 ק"מ

150 - 300 ש"ח
גרירת רכב פרטי למרחק של 30 ק"מ

250 - 450 ש"ח
גרירת רכב מסחרי (עד 10 ק"מ)

200 - 400 ש"ח
גרירת רכב מסחרי למרחק של 30 ק"מ

400 - 700 ש"ח
גרירת אוטובוס למרחק של 10 ק"מ

550 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

מתי נזמין רכב גרר בנתיבות?

נדרש להזמין רכב גרר בנתיבות בעיקר כאשר יש תקלה באוטו והוא אינו מניע. ישנם גם מצבים בהם יש פנצ'ר בגלגל או כאשר חסר מים ושמן (גלו איך בודקים שמן ומים ברכב) מה שעשוי לגרום לתקלות כאלה ואחרות. סיטואציה נוספת שבה נרצה להזמין שירותי גרר היא כאשר היינו מעורבים בתאונה וכעת נדרש לגרור את הרכב אל המוסך מאחר ולא ניתן לנסוע בו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

זמן הגעה של גרר רכבים בנתיבות

חלק גדול מהחברות, יגיע אליכם בתוך 30 דקות ממועד הקריאה. ישנם גם מקרים בהם משך ההגעה של גרר רכבים בנתיבות מתארך, בעיקר כאשר המקום בו נתקעתם נמצא מחוץ לעיר. נדגיש כי משך הזמן משתנה בין נותני השירות השונים ואינו מחייב אותם.

 

זמן ממוצע עד להגעת רכב גרר:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

מהם הפרמטרים החשובים בבחירת גרר?

אומנם כאשר אנו בוחרים להזמין שירותי גרר בדרום אין לנו הרבה זמן לבצע בדיקות מקיפות ומעמיקות אך יחד עם זאת אנו ממליצים לבחון היטב את מחיר השירות, זמינותו של נהג הגרר ותוך כמה זמן הוא יכול להגיע אל היעד וגם לוודא האם יש לו ביטוח לרכב בזמן הגרירה.

 

גרריסט בנתיבות

שאלות על שירותי גרר בנתיבות

אלו השאלות הנפוצות ביותר בהקשר של הזמנת שירותי גרר בנתיבות והסביבה:

האם ניתן להזמין דרככם גרר לכל סוגי הרכבים?

בהחלט. ניתן להזמין שירותי גרירה לרכב פרטי, מסחרי וגם משאיות ואוטובוסים.


איך מחברים את הרכב לגרר?

יש מספר שיטות לגרירת רכבים אך השיטה הנפוצה ביותר היא חיבור של רצועת הגרירה הנמצאת על רכב הגרר אל וו מיוחד ברכב שלכם, אשר משמש לגרירה.


האם ניתן לגרור רכבים נמוכים?

זה אפשרי אך מומלץ לציין זאת בעת הזמנת השירות על מנת שנהג הגרר יוודא שהוא ערוך לפעולה זו.