צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר ביבנה

רגע לפני הזמנת שירותי גרירת רכב ביבנה, חשוב להבין מה אתם אמורים לחפש בשירותי גרירה, כמה יעלו ועל מה לשים את הדגש. בדף הבא, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת שירותי גרירת רכב ביבנה, כולל גרירת רכבים פרטיים וגדולים. יותר - קראו כאן.

מה לעשות לפני הזמנת שירותי גרירה ביבנה?

להיתקע עם הרכב, בין אם ביבנה או בכל מקום אחר, זו חוויה שרוב האנשים היו מעדיפים להימנע ממנה. כאשר מזמינים שירותי גרירת רכב ביבנה חשוב להבין שזה לא רק לא נוח, אלא מצב זה יכול גם לסכן אתכם ואת הנוסעים אתכם ברכב. במצב זה, ייתכן שתצטרכו להזמין גרר רכב יבנה, אך לפני כן, חשוב לעקוב אחר השלבים הפשוטים הבאים:

  • לבישת אפוד: יש ללבוש אפוד צוהב כנדרש בחוק, במיוחד אם אתם צריכים להתקדם לשלב הבא – העמדת הרכב במיקום בטוח או אפילו דחיפתו. יתרה מכך, גם אם רק מתכוונים לצאת החוצה מהרכב כדי לבדוק מה הבעיה בו, גם אז חשוב ללבוש את האפוד – למען בטיחותכם. 
     
  • העמדת הרכב במקום בטוח: לפני גרר רכב ביבנה, יש צורך להעמיד את הרכב במקום בטוח במידת האפשר, כאשר בחלק מהמקרים יהיה צורך אפילו לדחוף אותו. שימו לב, אם אתם נדרשים לדחוף את הרכב מספר מטרים, הקפידו לעשות זאת בצמוד לקבלת סיוע מאדם אחר (כדי שלא תאבדו שליטה על הרכב). 

גרר רכב ביבנה

כמה עולים שירותי גרירה ביבנה?

מחירי גרר רכב ביבנה עשויים להשתנות בהתאם לסוג הרכב, מקום ההיתקעות שלו, השעה ביממה ועוד. ההמלצה הנכונה היא לערוך השוואת מחירי שירותי גרירה ביבנה, והשוואה זו יכולה לחסוך לא מעט כסף בכיס.

 

בממוצע, המחירים להזמנת גרר ביבנה יכולים לנוע בין כ-150 ₪ - 300 ₪ ומעלה בעבור גרירה של רכב פרטי למרחק של כ-10 ק"מ. במילים אחרות, ככל שהמרחק של הגרירה גדול יותר, ככה כמובן המחירים נעשים גבוהים בהתאם. באופן כללי, העלויות יכולות לנוע בין כ-8 – 16 ₪ עבור כל ק"מ גרירה.
 

מחיר לגרירת רכב פרטי (עד 10 ק"מ)

מחיר לגרירת רכב פרטי (עד 10 ק"מ): 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪


 

מה לחפש בשירותי גרר רכב ביבנה?

באופן כללי, לפני הזמנת גרר ביבנה, יש כמה דברים שכדאי לזכור כדי להפוך את התהליך לחלק ובטוח יותר, וכמובן, זול יותר בכיס. אנו מדברים כמובן על השוואת מחירי שירותי גרירה ביבנה, מה שיכול לפעמים לחסוך אמנם בכיס, אבל גם לחסוך בכאבי ראש מיותרים.

 

כאשר מזמינים שירותי גרירת רכב ביבנה שאינם מקצועיים דיה, הדרך משם די קצרה עד שמגיעים למצב של נזקים ברכב במהלך הגרירה. לכן, חשוב לשים לב למקצועיות, המוניטין והניסיון של הגרריסט שאתם מזמינים לגרירת רכבכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

מגוון שירותי דרך באזור יבנה

פרט להזמנת שירותי גרר, תוכלו לקבל מענה גם בעבור מגוון רחב של שירותי דרך שונים כגון החלפה של חלקים ברכב, לרבות אלטרנטור תקול, סטרטר וכמובן החלפה של צמיגים עד הבית. בנוסף לכך, ניתן להזמין שירות של שאיבת דלק שגוי, תדלוק בשטח, שירות התנעת רכבים ועוד.