צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר בבאר שבע

הזמינו גרר בבאר שבע שיגיע אליכם במהירות ויגרור את הרכב שלכם למוסך הקרוב. בעמוד תוכלו לראות כמה עולה גרר בבאר שבע ולערוך השוואת מחירים בין גררים בעיר.

גרר בבאר שבע מחיר

מחיר גרר בבאר שבע לרוב יהיה בין 250 - 450 ש"ח לגרירה של 10 - 30 ק"מ. תוכלו להסתכל אצלנו במחירון הגרירה כדי לראות מחירים של גרירה לכלי רכב נוספים ומרחקים נוספים.

 

מחיר גרר בבאר שבע לגרירה של 10 - 30 ק"מ

מחיר גרר בבאר שבע לגרירה של 10 - 30 ק"מ: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הזמינו גרר בבאר שבע שיגיע אליכם במהירות

כשאתם מחפשים גרר בבאר שבע אתם רוצים שיגיע אליכם במהירות מבלי לחכות יותר מדי כשאתם תקועים. ברור שאם אתם באמצע העיר אז לא תהיה בעיה והגרר יגיע מהר יותר, עם זאת זה יהיה כשהוא יהיה פחות דחוף. אם אתם באמצע הדרך אתם רק רוצים לגרור את הרכב למוסך ולא להיות באמצע הגביש.

 

התקשרו אלינו כדי להזמין גרר בבאר שבע שיגיע אליכם במהירות בין אם אתם בתוך העיר ובין אם אתם נמצאים באמצע הדרך. חשוב להגיד שכשאתם מזמינים גרר בבאר שבע אתם תתבקשו לשלוח מיקום מדוייק מאחר והמחיר של הגרר יהיה תלוי במספר הק"מ שיסע.

 

הזמנת גרר בבאר שבע

השוואת מחירים בין גררים בבאר שבע

אם תרצו לעכב את זמן הגעה הגרר בבאר שבע אליכם בעוד 2 דקות כנראה שתוכלו להוריד במחיר הגרירה. זה כי לא כל גרר בבאר שבע יקח לכם את אותו המחיר, והם יכול לקחת לכם מחירים שונים על הגרירה של הרכב שלכם.

 

כשתתקשרו אלינו תוכלו לבקש מספרים של 3 גררים בבאר שבע כדי להתקשר אליהם ולעשות השוואה בין המחירים שהם יתנו לכם. נכון, לא תמיד יש את הזמן או הסבלנות כשאתם תקועים באמצע הדרך ואתם רק רוצים לצאת משם, אבל לאלה מכם שפחות לחוצים וצריכים להזמין גרר בדרום תוכלו לחסוך עשרות ואפילו מאות שקלים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

שירותי גרירה בבאר שבע לכל הרכבים

באמצעות גרר פלוס תוכלו להזמין שירותי גרירה לכל סוגי הרכבים שתצטרכו בין אם מדובר ברכבים פרטיים, משאיות, אוטובוסים או אופנועים. כשמזמינים גרר משאיות או אוטובוסים הגרר שיגיע אליכם יהיה גרר בבאר שבע מיוחד שמיועד לכלי רכב גדולים.

 

כשמזמינים גרר אופנועים תקבלו גרר בבאר שבע יותר קטן שמותאם לגרירת אופנועים שגם אפשר דרכו לקשור את האופנוע כדי לדאוג שהוא מובל בעמידה ולא בשכיבה.