צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר באשקלון

צריכים להזמין גרר באשקלון? עם 'גרר פלוס' תוכלו להזמין גרר בקלות ולמצוא גרר זול באמצעות השוואת מחירים.

הזמינו גרר זול באשקלון עם 'גרר פלוס'

בשבי למצוא גרר זול באשקלון קודם כל צריך להבין שהמחיר של הגרר יהיה מושפע משני דברים. קודם כל הוא יהיה מושפע ממספר הקילומטרים שהגרר יסע, ובפסקה הבאה נפרט איך המחיר הזה מורכב. מעבר לקילומטרים המחיר מורכב מהתמחור של חברת הגררים עצמו.

 

תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות משירותי גרר באשקלון על אותה גרירה בדיוק, וזו הסיבה שכדאי לבצע השוואת מחירים. התקשרו אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 חברות גרירה באשקלון כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

גרר באשקלון

מה המחיר של גרר באשקלון?

מחיר גרר באשקלון מורכב גם על פי קילומטרים. כשיש טווח מחירים קבוע ל- 10 ק"מ, 10 - 30 ק"מ ואז תחוייבו בנפרד על כל קילומטר נוסף. המחירים המוצגים לפניכם הם של גרירת רכב פרטי, תוכלו למצוא מחירי גרירה נוספים במחירון שלנו.

מחירון גרר באשקלון

גרירת רכב פרטי באשקלון עד 10 ק"מ

גרירה של הרכב למוסך.


150 - 300 ש"ח
כמה עולה גרר באשקלון עד 30 ק"מ?

למרחקים בין 10 - 30 ק"מ.


250 - 450 ש"ח
תוספת על כל ק"מ נוסף של גרר רכב בעיר?

התשלום על ה- 30 ק"מ יהיה קבוע וכל ק"מ נוסף יחוייב במחיר זה.


8 - 16 ש"ח

הדפס מחירון

גרר באשקלון שמגיע אליכם במהירות

אם אתם תקועים באמצע הדרך אתם רק רוצים למצוא גרר באשקלון שיגיע אליכם לגרירית הרכב שלכם. תוכלו להתקשר אלינו ודרכנו ולהזמין גרר שיגיע אליכם לחלץ אתכם במהירות כדי שלא תישארו תקועים באמצע הרכב.

 

כמובן לא רק המהירות חשובה, וגם תמצאו דרכנו חברות גרירה שידאגו לגרור את הרכב שלכם בזהירות ובבטיחות כדי שלא יקרה לו שום נזק מיותר נוסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרר באשקלון לכל כלי הרכב

לא רק גרר רכב - תוכלו להזמין גם גרר לכלי רכב גדולים יותר כמו משאיות או אוטובוסים. כמובן כשאתם מזמינים שירותי גרר באשקלון חשוב לציין במידה ואלה כלי הרכב שתרצו לגרור כי גרר משאיות או אוטובוסים הוא יותר גדול ומותאם לגרירה משאיות או אוטובוסים. אנחנו עובדים עם הרבה חברות גרירה בדרום כך שגם באמצע הדרך או במקומות אחרים תוכלו להזמין גרר דרכנו.