צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר טרקטרונים

נתקעתם עם הטרקטורון בשטח? זקוקים לחילוץ? צרו איתנו קשר כעת ותוכלו לבדוק את המחירים ולהזמין גרר טרקטורונים, אשר פנוי כעת ויכול להגיע במהרה ולסייע לכם.

הזמינו גרר טרקטורונים במחיר משתלם

אם אתם מחפשים שירותי חילוץ או גרירה בעבור טרקטורונים, הגעתם אל המקום הנכון. דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מהירות בעבור חילוץ הטרקטורון שלכם, על ידי רכב גרר מקצועי. קיימת האפשרות להזמין גרר טרקטורונים בכל אזורי הארץ ולקבל מענה בעבור כל סוגי הטרקטורונים, של כל החברות.

 

גרר טרקטורונים

מחיר ממוצע לגרירה או חילוץ טרקטורון

בעבור חילוץ של טרקטורון מחול או בוץ, תשלמו בממוצע 300 ש"ח. עלות לגרירת טרקטורון תעמוד גם היא על בין 200 ל-400 ש"ח בדרך כלל, כתלות במיקום המדויק שבו נתקעתם והמועד בו התבצעה הפנייה שלכם. תוכלו לקרוא בהרחבה על הפרמטרים אשר משפיעים על עלויות הגרירה, במחירון באתר.

 

מחיר ממוצע לחילוץ וגרירת טרקטורון

מחיר ממוצע לחילוץ וגרירת טרקטורון: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

חילוץ טרקטורונים גם מהשטח והבוץ

כאשר מדובר על טרקטורן, החילוץ עשוי להפוך למורכב יותר מאחר והרכיבה מתבצעת בדרך כלל בשטחים בהם יש חול עמוק ואפילו בוץ. אם אתם תקועים כעת עם הטרקטורון ומחפשים אחר חילוץ טרקטורונים, נוכל להגיע עד אליכם, לחלץ אתכם בבטחה, תוך שמירה על הטרקטורון שלכם באמצעות העמסה בטוחה ומקצועית שלו על עגלה מתאימה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרירה וחילוץ של כל סוגי הטרקטורונים

אפשר להזמין דרכנו שירותי גרר בעבור כל סוגי הטרקטורונים וזה כולל טרקטורוני שטח של חברת KTM, חברת ימאהה, קוואסאקי, סגווי ועוד. תוכלו גם לקבל מענה בעבור דגמי רייזרים וריינג'רים של חברת פולאריס הוותיקה וזה כולל גם דגמים עם 4 מקומות ישיבה. נזכיר בהזדמנות זו כי ניתן לקבל דרכנו גם שירותי גרירת אופנועים מהכביש או מהשטח, בכל אזורי הארץ.

 

חילוץ טרקטורון

מדוע להזמין שירות דרך 'גרר פלוס'?

ראשית כל, כדאי לדעת כי אנחנו פועלים בכל אזורי הארץ ולכן גם אם נתקעתם במהלך טיול בצפון וגם אם אתם נמצאים בסמוך לאזור השרון, המרכז או באזור הדרום, נוכל לאתר בעבורכם גרירסט שפנוי כעת ויכול לסייע. יתרון נוסף להזמנת השירות מהאתר שלנו הוא שאנחנו דואגים לכך שתקבלו מענה מהיר ודואגים להעביר את הפנייה כמה שיותר מהר וזאת מאחר ואנו מבינים את החשיבות של חילוץ מהיר מהשטח, לפני שמחשיך והתהליך הופך למורכב יותר.