צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר אופנועים וקטנועים בתל אביב

גרר אופנועים וקטנועים בתל אביב שיגיע לחילוץ האופנוע שלכם במהירות. תוכלו לראות מה המחיר של גרר אופנועים בעיר ולערוך השוואה בין גרר אופנועים כדי למצוא גרר שיגיע יותר במהירות ויתן מחיר טוב יותר.

גרר אופנועים בתל אביב שמגיע מהר

כשאתם תקועים באמצע הדרך הדבר האחרון שאתם רוצים זה לחכות שעות רבות לגרר אופנועים עד שיגיע לאסוף אתכם. באמצעות 'גרר פלוס' תוכלו להזמין גרר אופנועים בתל אביב שיגיע אליכם במהירות לחילוץ האופנוע שלכם למוסך כדי שלא תיתקעו הרבה זמן.

 

כשאתם מזמינים גרר אופנועים בתל אביב לפעמים כדי לדבר יותר מחברת גרירה אחת כדי לראות את זמן ההגעה הצפוי של הגרר. לפעמים עוד שיחה של דקה אחת יכולה לחסוך לכם חצי שעה בהגעה של גרר מהיר יותר אליכם.

 

אופנוע שצריך גרירה בתל אביב

מחיר גרר אופנועים בתל אביב

מחיר גרר אופנועים בתל אביב תלוי במספר הק"מ שהאופנוע שלכם ייגרר. לחברות גרירה יש מחירים קבועים למרחק של 10 ק"מ, למרחק של 30 ק"מ ואז תוספת לכל ק"מ נוסף כמו שמפורט במחירון המצורף:

מחירון גרר אופנועים בתל אביב

מחיר גרירת אופנוע עד 10 ק"מ

המחיר הוא גם לגרירת קטנועים.


100 - 200 ש"ח
מחיר גרירת אופנוע עד 30 ק"מ

למרחק בין 10 - 30 ק"מ מהמוסך.


200 - 400 ש"ח
מחיר ק"מ נוסף מעבר ל- 30 בעת גרירת אופנוע

תשלמו על כל ק"מ מעל ה- 30 הראשונים.


4 - 10 ש"ח

הדפס מחירון

כך תוזילו במחיר גרר קטנועים בתל אביב

בשביל להוזיל במחיר גרר קטנועים בתל אביב מומלץ לדבר עם יותר מחברת גרירה אחת, ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ובסוף לערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים יכולה לחסוך עשרות ואפילו מאות שקלים ממחיר הגרירה הסופי.

 

אם אתם בכל מקרה מתקשרים למספר חברות גרירה כדי לבדוק מי נותן לכם את זמן ההגעה הטוב ביותר, מומלץ לוודא גם את המחיר. התקשרו אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 חברות גרירה שנותנות שירותי גרירת אופנועים בתל אביב כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

האם גרר אופנועים בתל אביב שונה מגרר רכב?

גרר אופנועים בתל אביב שונה מגרר רכבים ויש שני הבדלים עיקריים. קודם כל ההבדל הוא בגודל של של גרר. גרר אופנועים הוא יותר קטן מאשר גרר רכב פרטי וכמובן יותר קטן מאשר גרר משאיות או אוטובוסים.

 

הבדל נוסף הוא בעבודה שאפשר לקשור את האופנוע. קשירת האופנוע היא חשובה כדי שלא ייגרם לו נזק, מה שיכול לקרות במקרה שגוררים אותו בשכיבה. לכן גם חשוב לוודא שהגרר שגורר את האופנוע שלכם עושה זאת כשהוא עומד ולא בשכיבה.