צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר אופנועים בפתח תקווה

נתקעתם עם האופנוע בשטח? הקטנוע לא מניע? דרך פורטל גרר פלוס תוכלו להזמין גרר אופנועים בפתח תקווה ולקבל שירותי חילוץ מהירים. חייגו אלינו כעת וקבלו הצעת מחיר.

מזמינים גרר אופנועים בפתח תקווה

צריכים להזמין גרר? נתקעתם עם האופנוע בשטח ואתם זקוקים לחילוץ מהיר? דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר מצוינת ולהזמין שירותי גרר אופנועים בפתח תקווה. אנו מספקים גם שירותי דרך נוספים כמו מוסך נייד, שאיבת דלק שגוי ועוד. חשוב לציין שניתן לקבל מענה גם בעבור אופנועים כבדים וגם שירותי גרירה של טוסטוסים וקטנועים מכל דגם וסוג.

 

גרירת אופנוע בפתח תקווה

עלות הזמנת גרר אופנועים באזור פתח תקווה

המחיר הממוצע להזמנת גרר אופנועים באזור פתח תקווה עומד על 300 ש"ח, כאשר מדובר על גרירה למרחק של עד 30 ק"מ. מעבר למרחק זה, נהוג לתמחר את העלות פר קילומטר בודד וטווח העלויות הוא בין 4 ל-10 ש"ח לכל קילומטר נוסף.

 

מחיר ממוצע לגרירת אופנוע בפתח תקווה

מחיר ממוצע לגרירת אופנוע בפתח תקווה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

>> מידע נוסף על מחירי גרירה, תוכלו למצוא במחירון באתר.

גרירת אופנועים בפתח תקווה למוסך

ברוב הגדול של המקרים, נרצה לגרור את האופנוע אל המוסך שבו אנו נוהגים לטפל בו על בסיס קבוע וזאת מאחר ונרצה לתקן את התקלה שאנו חווים בצורה מהירה. כמו כן, ישנם מקרים שבהם נזמין גרירת אופנועים בפתח תקווה למקום אחר כמו לפנצ'ריה או אפילו לבית שלנו. לגרריסט לא משנה לאיזה מבנה תגררו את האופנוע אלא איכפת לו מה המרחק מהנקודה שבה נתקעתם ועד ליעד - ככל שיהיה מדובר במקום קרוב יותר, כך תשלמו פחות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

חילוץ אופנועים בפתח תקווה בצורה בטוחה

בעבור רבים מאיתנו, האופנוע הוא כלי תחבורה חשוב ויקר. כאשר נזמין גרר אופנועים בפתח תקווה, נרצה שהעבודה תתבצע בצורה זהירה, איטית ומבוקרת, כך שהאופנוע לא יקבל מכות ושלא יגרם לו נזק תוך כדי התהליך. אפשר לומר כי חילוץ אופנועים בפתח תקווה דורש לא מעט ידע וניסיון, בעיקר כאשר מדובר על אופנועים גדולים וכבדים ולכן הקפידו לבחור בעל מקצוע וותיק ומיומן. אגב, אנו מספקים גם שירות בעבור גרירת טרקטורונים מסוגים שונים.

גרירת אופנוע בפתח תקווה - כיצד נקבע המחיר?

רגע לפני שאתם מזמינים שירות של גרר אופנועים בפתח תקווה, רצינו לספק לכם מידע חשוב נוסף על עלות השירות. בטבלה הבאה, תוכלו לקרוא על הפרמטרים העיקריים אשר משפיעים על המחיר של שירותי גרירת אופנועים:

 

פרמטר כיצד משפיע?

 

מרחק מהיעד

 

ככל שהמרחק יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה.

 

סוג האופנוע

 

בעבור גרירת קטנועים בפתח תקווה, תשלמו פחות מעל גרירת אופנוע כבד.

 

סוג השירות

 

חילוץ עשוי להיות יקר יותר מגרירה סטנדרטית.

 

שעת הקריאה

 

פניות שמתקבלות בסוף השבוע או בלילה, יהיו יקרות יותר.

 

שירותים נלווים

 

זקוקים לאחסון לילה לאופנוע? המחיר יתייקר.