צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר אופנועים בירושלים

האופנוע לא מניע? עשיתם תאונה ואתם זקוקים לגרירה? הזמינו כעת גרר אופנועים בירושלים והאזור ותוכלו לקבל סיוע מהיר, במחיר זול ומשתלם. ניתן לגרור אופנועים בכל גודל ומשקל, כולל קטנועים.

עלות הזמנת גרר אופנועים בירושלים

המחיר הממוצע בעבור גרירת אופנוע, עומד על 250 ש"ח. במידה ומדובר גרירה למקום קרוב, כלומר נסיעה למרחק של 10 קילומטר, המחיר יהיה נמוך יותר ויעמוד בממוצע על 150 ש"ח.

 

לעומת זאת במקרים בהם המרחק מהנקודה שבה נמצא האופנוע ועד למוסך שאליו גוררים אותו יהיה רחוק יותר, המחיר יעלה ל-300 ואף 400 ש"ח.

 

שימו לב, מחיר זה מתייחס לגרירה בשעות המקובלות. אם תצטרכו לגרור את האופנוע בשעות הלילה המאוחרות או בסוף השבוע, המחיר יתייקר.

 

מחיר ממוצע לגרירת אופנוע בירושלים

מחיר ממוצע לגרירת אופנוע בירושלים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

כך תבחרו גרר אופנועים באזור ירושלים:

  • כדאי לבדוק תוך כמה זמן יכול נותן השירות להגיע אל הנקודה שבה נתקעתם עם האופנוע. לרוב בעת הזמנת גרר פרטי, תוכלו לקבל שירות תוך שעה לכל היותר.
     
  • וודאו שרכב הגרר מתאים לגרירה של סוג האופנוע שיש ברשותכם. במידה ומדובר באופנוע כבד וגדול, יש לציין את הסוג הספציפי. אנו מספקים גם שירות של גרירת טרקטורונים.
     
  • כאשר מזמינים שירות של גרר אופנועים, מומלץ מאוד לבדוק האם בעל המקצוע מספק גם שירות של מוסך נייד. אם מדובר בתקלה פשוטה באופנוע, אולי תוכלו לתקן אותה בשטח ולהמשיך בנסיעה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

חילוץ אופנועים בירושלים גם מהשטח

נתקעתם עם האופנוע בשטח? אתם ממש לא לבד. באזור ירושלים יש אזורים רבים אשר מתאימים מאוד לרכיבה על אופנועי שטח ובמקרים רבים נדרש לבצע חילוץ של האופנוע, כאשר הוא מתחפר בחול או בבוץ או פשוט מקבל פגיעות ומכות תוך כדי הרכיבה. חילוץ אופנועים בירושלים מתומחר בצורה זהה להזמנת גרר אך במקרים בהם יהיה קשה מאוד להוציא את האופנוע, תיתכן עלייה מסוימת בתמחור השירות.

 

גרר אופנועים בירושלים

גרר אופנוע בירושלים במחירים משתלמים

אומנם הזמנת גרר אופנוע בירושלים הוא שירות שמסתכם בכמה מאות שקלים בלבד אך גם בתחום זה ישנם לא מעט פערים בעלויות בין נותני השירות השונים. בדיוק בגלל זה, אנו מאפשרים לכם לקבל כמה הצעות מחיר שונות, ללא עלות וללא כל התחייבות להזמנת השירות מגרריסט כזה או אחר.

גרירת אופנוע או קטנוע בירושלים בצורה בטוחה

כאשר גוררים אופנוע, חשוב לעשות זאת לאט ובזהירות. יש לייצב את האופנוע ולהעלות אותו אל העגלה או אל הגרר בצורה כזו שלא תגרום לו לנזקים ומכות וגם בעת הנסיעה עצמה, יש לאבטח את האופנוע כך שלא יזוז. כמו כן, כדאי לבדוק אם לנהג הגרר יש ביטוח גרירה, מאחר וביטוח זה מכסה מקרים שבהם האופנוע נפגע במהלך הגרירה.