צריכים שירותי גרירה? צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

גרר אופנועים בהרצליה

התקשרו אלינו כבר עכשיו והזמינו גרר אופנועים בהרצליה שיגיע לגרור את האופנוע שלכם לחוף מבטחים. תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים שתוזיל במחיר הגרירה.

גרירת אופנועים בהרצליה במהירות באמצעות 'גרר פלוס'

התקשרו אלינו כבר עכשיו ותזמינו גרר אופנועים בהרצליה שיגיע אליכם במהירות. בין אם אתם תקועים באמצע כביש החוף או שאתם בתוך העיר והאופנוע לא עובד תוכלו להזמין שירות של גרר אופנועים בהרצליה דרך 'גרר פלוס'.

 

שימו לב שברגע שמעלים את האופנוע שלכם על הגרר שבשום פנים ואופן לא מעלים אותו בשכיבה אלא רק בעמידה כדי לא לעשות נזק לאופנוע שלכם.

 

גרירת אופנוע בהרצליה

כמה עולה גרר אופנועים בהרצליה?

מחיר גרר אופנוע בהרצליה תלוי במרחק שתצטרכו לגרור אותו. לרוב גרירת אופנוע עד 10 ק"מ תעלה לכם בין 100 - 200 ש"ח. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון גרירה מלא.

 

מחיר ממוצע לגרר אופנועים בהרצליה עד 10 ק"מ

מחיר ממוצע לגרר אופנועים בהרצליה עד 10 ק"מ: 150 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

תוכלו להוזיל במחיר של גרר אופנועים בהרצליה

בשביל להוזיל במחיר של גרר אופנוע חשוב שתדעו שהצעת המחיר שתקבלו היא לא הצעת מחיר קבועה, ולא כל גרריסט יתן לכם את אותו המחיר על אותו המרחק, הכל נמצא בטווח.

 

לכן אם יש לכם זמן מומלץ לדבר עם יותר מגרר אופנועים בהרצליה אחד כדי לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים. התקשרו אלינו ותקבלו הצעות מחיר מעד 3 גררי אופנועים בהרצליה כדי להוזיל לכם את המחיר הסופי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897825

גרר אופנועים בהרצליה שידאג שהאופנוע שלכם יגיע בשלום

גרר אופנועים הוא מותאם לאופנועים והוא שונה מגרר רכב. קודם כל הוא שונה כי העגלה שלו קטנה יותר מאשר עגלה של גרר רכב. מעבר לכך גרר אופנועים מיוחד בכך שיש מקום לקשור את האופנוע כדי שיוכל להיות מובל בעמידה ולא בשכיבה - מה שיכול לגרום לו נזק.